ضمن برگزاری مراسم تکریم و معارفه، مدیریت تامین برنامه شبکه نسیم تغییر یافت.

شنبه 31 اردیبهشت 1401 - 0:0:0

تداوم و تعمیق تلاش های عالمانه و مبتکرانه در جهت ارتقا برنامه ها به لحاظ جذابیت و تنوع ، نشاط و تاثیر گذاری بر فرهنگ عمومی جامعه و همچنین جذب حداکثری مخاطب و مقبولیت بیشتر شبکه از اهم نکاتی است که در حکم مدیر شبکه نسیم به آنها اشاره شده است.

در اين حكم از تلاشهای مهدی توکلی زاده، در زمان تصدی مسولیت تأمین برنامه شبکه نسیم نیز تقدیر به عمل آمده است.

همچنین امروز شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه، مراسم تکریم مدیر سابق و معارفه سرپرست جدید تامین برنامه شبکه نسیم، با حضور سید محمد رضا خوشرو ، مدیر این شبکه و جمعی از مدیران شبکه های نسیم، نمایش و تماشا برگزار شد.
در این نشست ضمن اهداى هدایا و لوح تقدیر از خدمات و تلاش های آقای مهدی توکلی زاده تجلیل به عمل آمده و حکم انتصاب امیرعباس اشرف به عنوان سرپرست تأمین برنامه شبکه نسیم به وی اعطا شد. 

گفتنی است امیرعباس اشرف، دانش آموخته کارشناسی برنامه سازی تلویزیونی از دانشگاه صدا و سیما و نیز کارشناسی ارشد نمایش از دانشکده هنر و معماری است.
مدیریت تامین برنامه شبکه نمایش سیما ، عضویت در شورای فیلم و سریال سازمان ، برنامه سازی در شبکه های تلویزیونی، مدیریت دفتر برنامه های طنز رادیو سراسری ایران، مدیریت روابط عمومی شبکه های نسیم، نمایش و تماشا و نیز مدیریت گروه های آموزشی و تدریس در دانشگاه از جمله سوابق اجرایی و علمی وی می باشد.


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات