خندوانه و دورهمی،دو برنامه شبکه نسیم در صدر پربیننده‌ترین برنامه‌های سال گذشته

چهار شنبه 18 اردیبهشت 1398 - 0:0:0

♨گزارش مرکز تحقیقات درباره میزان مخاطبان سریال ها و برنامه‌های شاخص سیما درسال ۹۷؛

🔴 خندوانه و دورهمی،دو برنامه شبکه نسیم در صدر پربیننده‌ترین برنامه‌های سال گذشته
📌بر اساس گزارش پژوهشی مرکزتحقیقات رسانه ملی، سریال «پایتخت ۵» شبکه یک سیما با 81.3درصد و برنامه‌های خندوانه و دورهمی ، محصول شبکه نسیم هرکدام با 66.9 درصد، از پربیننده‌ترین‌ برنامه‌های تلویزیون در سال ۱۳۹۷ بوده‌اند.
💢به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم ؛ مرکزتحقیقات سازمان صداوسیما در گزارشی پژوهشی به بررسی وضعیت بیننده سریال ها و برنامه‌های شاخص شبکه‌های سیما در سال ۹۷ پرداخته است که براساس آن، سریال «پایتخت ۵» شبکه یک سیما با 81.3درصد و برنامه‌های خندوانه و دورهمی‌شبکه نسیم هرکدام با 66.9 درصد پربیننده ترین‌های تلویزیون شناخته شدند.
براساس این گزارش پژوهشی دربررسی سریال های سیما در سال ۹۷ بعد از «پایتخت ۵» ، سریال های «پدر» از شبکه دو با 55.1 درصد و« آنام »و «بانوی عمارت» به ترتیب با 48.9و 47.3درصد از شبکه سه سیما دررتبه‌های دوم تا چهارم پربیننده‌ترین سریال های درتلویزیون در سال گذشته قرار گرفته‌اند.
این گزارش پژوهشی در بررسی وضعیت بیننده برنامه‌های شاخص شبکه‌های سیما در سال ۹۷ نشان می دهد که بعد از برنامه‌های«خندوانه» و «دورهمی» ، برنامه‌های «ماه عسل» و «برنده باش» شبکه سه سیما به ترتیب  با 61.5 و 48.6 درصد مخاطب در رتبه‌های دوم و سوم پرمخاطب ترین برنامه‌های شاخص تلویزیون در سال گذشته قرار گرفته‌اند.
همچنین از نظر تعداد برنامه پرمخاطب و شاخص، شبکه سه سیما با میانگین 60 درصد، از پرمخاطب‌ترین برنامه‌های شاخص تلویزیون در سال ۹۷  برخوردار بوده‌است.


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات
2024-07-12 20:42:48