مجری «خوش نمک»: دوست دارم اجرایی بدون ریاکاری و صادقانه داشته باشم

شنبه 13 آبان 1402 - 10:40:6

مجری برنامه «خوش‌نمک» تاکید دارد: حضور مهمانان با ویژگی‌های مختلف در «خوش نمک» باعث می‌شود که من بتوانم چالش‌هایی برای خودم تعریف کنم و همیشه اجرایی بدون ریاکاری و صادقانه برام مهم بوده و هست.

میلاد صالح‌پور، مجری مسابقه کمدی «خوش نمک» در گفت‌وگویی با ایسنا از تجربیات حضورش در این برنامه گفت. 

وی ابتدا در واکنش به این پرسش که اجرای این برنامه در فصل اول با حضور افرادی از نقاط مختلف کشور بود، حضور نداشتن و یا حضور کم‌رنگ چهره‌ها در این برنامه برایتان اتفاق خوشایندی است یا ترجیح می‌دادید در کنار افرادی مشهور کار کنید؟ اظهار می‌کند: حضور افراد مشهور در برنامه تجربه خوبی است اما حضور مردم عادی آن هم از طیفی گسترده‌ لذت خاص خودش را دارد و این دو اتفاق متفاوت است. گذشته از این‌تا الان برنامه‌های سلبریتی‌محور بسیاری ساخته شده و شاید نتوان حرف جدیدی در این زمینه زد.

مجری «خوش نمک» تاکید می‌کند: من فکر می‌کنم حضور مردم عادی در برنامه یک فرصت خیلی خوب برای من و تیم برنامه‌ساز است که موقعیت‌های جدید بسازیم و خیلی از حرف‌های زده نشده را بزنیم و من سعی می‌کنم این فرصت را قدر بدانم. در طول اجرای برنامه هم من خیلی از حضور کنار مهمانان و تماشاچیان برنامه استفاده می‌کنم و این حضور واقعا به تجربه زیسته من اضافه می‌کند.

او همچنین درباره اینکه اجرای فصل اول برنامه برای خودتان راضی‌کننده بود؟ بازخوردها چطور بود؟ توضیح می دهد: مثل هر برنامه‌ دیگری، طیف گسترده‌ای از بازخوردها را داشتیم. به هر حال در فصل اول مسابقه داشتیم و مهمانان ما همه مرد و جوان بودند و به همین ترتیب مخاطب ما هم مخاطب متفاوتی بود. در فصل دوم ماجرا عوض شده، طیف گسترده‌تری از مهمان‌ها را داریم و فضا از مسابقه دور شده و به فضای خانوادگی نزدیکتریم.

 

 

صالح‌پور می‌گوید: مهمانان خانم هم داریم. همین‌طور مهمانانی در سنین مختلف و مثل فصل اول همه مهمانان جوان نیستند به همین علت من هم سعی کرده‌ام تغییراتی در نوع اجرایم ایجاد کنم که بتوانم ارتباط درستی با همه مهمانان بگیرم.

وی در پاسخ به اینکه چه ویژگی‌ها و نکاتی را در فصل دوم برای خودتان درنظر گرفته‌اید که آنها را به‌کار ببرید؟ خاطرنشان می‌کند: در فصل دوم ما با کمک تیم محتوای برنامه، هر قسمت را با یک موضوع خاص و یک خط محتوایی مشخص شروع می‌کنیم و به پایان می‌رسانیم. این موضوع به من این امکان را می‌دهد که در مورد موضوع برنامه با مخاطبینم صحبت و پیام‌هایی را منتقل کنم. همچنین حضور مهمانان با ویژگی‌های مختلف باعث می‌شود که من بتوانم چالش‌هایی برای خودم تعریف کنم. بتوانم خودم را به مهمانان برنامه نزدیک‌تر کنم و شغل و حرفه آنها را در مقیاس کوچک امتحان کنم. این جزو علاقه‌های من است چون آدمی هستم که دوست دارم اجرایی بدون ریاکاری و صادقانه داشته باشم.

مجری «خوش نمک» در پایان درباره اینکه بعد از اجرای فصل اول «خوش نمک» پیشنهاد بازی در کارهای نمایشی یا اجرای برنامه‌های دیگر را هم داشتید؟ توضیح می‌دهد: پیشنهاد که زیاد بوده ولی من همیشه دوست دارم که روی یک کار متمرکز باشم و صد درصد خودم را روی یک کار بگذارم. ضمن اینکه برای تلویزیون و شبکه نسیم کار می‌کنم و تعهداتی به تلویزیون دارم که آنها را هم باید اجرا کنم. زمان زیادی که پروژه «خوش‌نمک» از من می‌گیرد فعلا این امکان را نمی‌دهد که وارد پروژه دیگری شوم و خودم هم این متمرکز بودن را دوست دارم.

به گزارش ایسنا، برنامه «خوش نمک» یک مسابقه کمدی است که شرکت‌کنندگان آن مردم عادی از شهرها و روستاهای مختلف هستند. این برنامه از شبکه نسیم به روی آنتن می‌رود.
منبع:
خبرگزاری ایسنا


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات
2024-07-14 17:32:50