«سرنخ» جدید با تغییرات در راه است

دو شنبه 6 آذر 1402 - 0:13:12

به گزارش ایسنا، مسابقه تلویزیونی جنایی «سرنخ» در سری جدید با اجرای آریا طاهری برای پخش از شبکه نسیم تولید می‌شود. پیشتر محمدرضا رهبری اجرای این برنامه را عهده‌دار بود و به عنوان کارآگاه و دانای کل داستان مقابل دوربین می‌رفت. طاهری، مجری و تهیه‌کننده «سرنخ ۲» پیشتر با اجرای مسابقه «هوش برتر» و «نسیم دانش» در تلویزیون شناخته شد.

فصل دوم «سرنخ» اکنون در حال تولید است. کارگردانی این سری از مسابقه در ۵۰ قسمت به میلاد محمدی سپرده شده است و قرار است در فصل دوم تغییراتی اعمال شود. بخش مستند و نمایشی به فصل جدید اضافه شده و شرکت‌کنندگان باید خود به دنبال پیدا کردن سرنخ‌ها و رساندن پرونده به نقطه پایانی باشند.آریا طاهری پیشتر در گفت و گویی با ایسنا درباره کپی بودن این مسابقه تلویزیونی اعلام کرده بود که «سرنخ» کپی نیست و کاملاً یک کار داخلی است.

این تهیه‌کننده تاکید کرده بود: شاید بعدها در کشوری چنین مسابقه‌ای پیدا شود اما ما کپی نکرده ایم و طرح و ایده اصلی از خودمان بود. طاهری همچنین درباره واقعی بودن پرونده‌های این مسابقه جنایی هم گفته بود که تمام پرونده‌های این مسابقه پلیسی جنایی واقعی‌اند اما برای پرهیز از آزار مخاطب، صحنه‌های خشونت‌آمیز در برنامه نشان داده نمی‌شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات
2024-02-22 18:02:48