اربعین حسینی در شبکه نسیم

 

به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم، با فرا رسیدن اربعین حسینی، این شبکه نیز حال و هوای اربعینی به خود می گیرد .
برنامه های با حسین حرف بزن، کوک عاشقی، نمای رادیو، چهل تیکه و هزارداستان برای این مناسبت در نظر گرفته شده اند. 

با حسین حرف بزن:
این برنامه به تهیه کنندگی محمد امین پرواس است که حرف‌های بی تکلف و احساس درونی افراد در جایگاه‌ها و مشاغل مختلف با امام حسین علیه السلام و ارتباط ایشان با آن حضرت را بیان می کند که از چهارشنبه 24 مهر ماه ساعت 19:30 از این شبکه پخش خواهد شد.

کوک عاشقی:
کوک عاشقی، گفتگو با هنرمندان عرصه موسیقی کشور و آثار ایشان در خصوص حضرت اباعبدالله الحسین است و تولیدات آنها را در این حوزه از چهارشنبه 24 مهر ماه  تا یکشنبه28 مهر هرشب ساعت 21 به روی آنتن می برد.

نمای رادیو:
خورشید و خاکستر" به تهیه کننده رادیویی فرشاد آذرنیا  و کارگردانی رضا عمرانی به نویسندگی قدرت الله فتحی با حال و هوای متفاوت، کار مشترک شبکه های نسیم سیما و نمایش رادیو است که  از چهارشنبه، 24مهر ماه، هر شب ساعت 21:30 به نمایش در می آید.
نگین خواجه نصیر، مهدی طهماسبی، شیوا رفیعیان، سعید سلطانی، مهرداد مهماندوست، احمد لشینی، بهادر ابراهیمی، شهریار حمزئیان و محمد شریفی مقدم بازیگران این مجموعه نمایش رادیویی هستند.

هزارداستان: 
برنامه هزارداستان به تهیه کنندگی جواد فرحانی و کارگردانی مریم نوابی نژاد  با داستان های جذاب و میزبانانی که روایتگر قصه هایی  از زندگی می شوند روز پنجشنبه ۲۵مهرماه و جمعه۲۶مهرماه این هفته به میزبانی حدیث میر امینی  و لاله صبوری، ساعت ۲۰ از شبکه نسیم پخش می شود.

چهل تیکه: 
سری جدید برنامه"چهل تیکه" به تهیه کنندگی و کارگردانی الهام حاتمی  و اجرای محمد رضا علیمردانی یک خاطره بازی لذت بخش است که گذشته را به نسل های حال پیوند می دهد این هفته از سه شنبه 23 مهرماه تا پنجشنبه25 مهر به ترتیب میزبان  سیامک اطلسی، عبدالرضا اکبری و داریوش ارجمند خواهد بود.


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات