رنگ و بوی محرم در شبکه نسیم

جمعه 8 شهریور 1398 - 0:0:0


همزمان با ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) شبکه نسیم در ماه محرم با عزاداران حسینی همراه می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم، ویژه برنامه های  با حسین حرف بزن، سری جدید برنامه کتاب باز و هوش برتر از جمله برنامه هایی هستند که برای این ایام تدارک دیده شده است.
🔸 با حسین حرف بزن:
این برنامه به تهیه کنندگی محمد امین پرواس است که  حرف های بی تکلف و احساس درونی افراد در جایگاه ها و مشاغل مختلف با امام حسین  علیه السلام و ارتباط ایشان با آن حضرت از محورهای این برنامه تلویزیونی است که هر شب ساعت ۲۲:۳۰پخش خواهد شد.
🔸 کتاب باز سری ۴:
این برنامه در سری چهارم مثل گذشته با فضایی آمیخته به کتاب و کتابخوانی نگاهی به فعالین این عرصه دارد. اجرای این برنامه را همچون سری پیشین ، سروش صحت بر عهده دارد که با دکور و حال و هوای جدید آن را  اجرا خواهد کرد.
گفتنی است در دهه اول محرم ۹۸ این برنامه با پخش برنامه های گذشته یاد و خاطره مهمانانی را که در آن حضور داشته و اینک از دنیا رفته اند را گرامی می دارد.کتاب باز به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدرضا رضاییان، شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰ از شبکه نسیم پخش می‌شود .
🔸 هوش برتر سری 8:
سری هشتم این مسابقه به تهیه کنندگی پیمان پور مقیمی است که بر پایه ی هوش، قدرت ذهن، حافظه، سرعت عمل و هوش عملی افراد می‌باشد. سری جدید این مسابقه، با دکور و محتوای متفاوت و با اجرای افشین زی نوری،  هرشب ساعت ۲۳ پخش می شود.
✅ لازم به  ذکر است برنامه های تامینی در نظر گرفته شده برای این ایام، برنامه های نمای نزدیک، دنیای مستند و سریال سفر سبز هستند.
🔸 نمای نزدیک هرشب ، ساعت۲۱ با پشت صحنه فیلم های سینمایی  به عنوان یک قالب جذاب و سرگرم کننده  که در فضای رسانه ای مطرح بوده است به نمایش زحمات و تلاش سینماگران و پشت صحنه فیلم های سینمای ایران می پردازد.
🔸دنیای مستند هرشب ساعت ۲۱:۳۰پخش می شود که  مستند های جذاب و دیدنی  جهان با موضوعات هیجان انگیز با گرافیک جدید  برای این ایام تدارک دیده شده است.
🔸 سریال سفر سبز، به کارگردانی محمد حسین لطیفی محصول  ۱۳۸۱ می باشد که امین تارخ، پارسا پیروز فر، گوهر خیر اندیش در آن به ایفای نقش پرداختند  این سریال هرشب ساعت ۲۲ از شبکه نسیم  پخش می شود.
در خلاصه داستان این سریال آمده است که: مرد جوانی که در کودکی توسط خانواده ای آلمانی به فرزندخواندگی پذیرفته و نزد آنان بزرگ شده‌است از آلمان به زادگاهش ایران بازمی‌گردد تا خانواده واقعی خود را پیدا کند.


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات
2024-07-12 21:59:57