آغاز ضبط مرحله نهایی"کودک شو" در دکور جدید با حضور مدیران شبکه نسیم

سه شنبه 8 مرداد 1398 - 15:27:8

بنا به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم، برنامه کودک شو به عنوان یکی از برنامه های شاخص این شبکه با میزان بالایی از مخاطبان به روزهای پایانی خود نزدیک می شود. این برنامه در فصل سوم خود شاهد حضور 96 خانواده به عنوان شرکت کننده بود که 24 خانواده از بین آنها با کسب آرای مردمی به مرحله پایانی رسیدند.
بر همین اساس قرعه کشی بین این خانواده ها در دکور جدید طراحی شده آن برگزار شد تا هر خانواده رقیب مستقیم خود در مرحله پایانی را شناخته و به رقابت رودرو بپردازد، که در آیین این مراسم محمد احسانی مدیر شبکه نسیم حضور یافت.
در این بازدید که مرتضی جاسبی"مدیر گروه تولید برنامه نسیم"، امیر عباس اشرف"مدیر روابط عمومی و تامین برنامه شبکه نمایش" و مهدی توکلی زاده "مدیر تامین برنامه نسیم" احسانی را همراهی می کردند، مرحله قرعه کشی با  حضور خانواده ها ضبط شد.
محمد احسانی در این بازدید به گفتگو با عوامل سازنده این برنامه پرداخت و ضمن اشاره به جایگاه شبکه نسیم در بین خانواده ها، کودک شو را یکی از برنامه های موثر در راستای تقویت مهارت های زندگی سالم و کیفیت ارتباط موثر با فرزندان دانست.
وی با یادآوری نکات آموزنده این مجموعه برنامه ها، حمایت از کالای ایرانی را نیز یکی دیگر از اهداف آن برشمرد.
احسانی همچنین خطاب به گروه برنامه ساز گفت: پس از پایان این فصل در یک بازه زمانی به استراحت پرداخته و ضمن استفاده از ظرفیت های اتاق فکر و نیز برنامه ریزی موثر، فصل های پخش شده را آسیب شناسی کرده و فصل جدید کودک شو را که برای ابتدای سال 99برنامه ریزی شده با قدرت بیشتری شروع و آماده کنند.
در ادامه رضا نصیری شهرضایی، یکی از تهیه کنندگان کودک شو به تشریح جزییات بخش های نهایی و رقابت شرکت کنندگان پرداخت و افزود:
دکور جدیدی برای این بخش طراحی، اجرا و نصب شده که رقابت نهایی نیز در این دکور و فضا که براساس تنوع و خاصیت های بخش نهایی پیاده سازی شده است ضبط می شود.
نصیری با اشاره به اینکه در این بخش ها قسمت اتاق کودک حذف نشده است چرا که حذف آن منجر به حذف نقش کودک در رقابت می شود، افزود:
خانواده ها براساس قرعه کشی به صورت دوبه دو در مسابقاتی هیجانی و سرگرم کننده به رقابت با یکدیگر پرداخته که یکی از آنها با کسب امتیاز به مرحله بعد صعودکرده و در نهایت پس از 22برنامه برنده نهایی این فصل معرفی و برنده جایزه نخست کودک شو خواهد شد.
لازم به ذکر است که کودک شو از شنبه تا سه شنبه ساعت 23 و روزهای جمعه ساعت 21 از شبکه نسیم پخش می شود و شروع پخش قسمت های نهایی از روز جمعه 11 مرداد ماه خواهد بود که در آن امیر تاجیک خواننده کشورمان نیز قطعاتی را اجرا خواهد کرد.


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات
2024-07-12 22:13:33