مرجانه گلچین اولین مهمان «هزار داستان»

سه شنبه 17 اردیبهشت 1398 - 15:57:55

فصل پنجم برنامه گفتگو محور «هزار داستان» از ۱۷ اردیبهشت الی ۱۵ خرداد ماه به مناسبت ماه مبارک رمضان از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم، پس از پخش چهار فصل از برنامه «هزار داستان» بهترین برنامه تلویزیونی سال گذشته سیما، فصل پنجم این برنامه به تهیه کنندگی جواد فرحانی و کارگردانی مریم نوابی نژاد به مناسبت ماه مبارک رمضان از امشب سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه هرشب ساعت ۱۹ از شبکه نسیم پخش خواهد شد و بازپخش هر قسمت آن در ساعت ۳ بامداد و  ۱۳ ظهر روز بعد است. 

«هزار داستان» اولین برنامه مناسبتی شبکه نسیم محسوب می‌شود که از دو بخش اصلی شامل بخش مستند و بخش استودیویی تشکیل شده و شکل متفاوتی از پرداخت به سوژه های اجتماعی در آن به نمایش در می آید.
«هزاردستان» برنامه ای گفتگو محور اجتماعی است که هر قسمت از آن با اجرای یک چهره سرشناس که نقطه مشترکی با سوژه مطرح شده دارد، میزبان افرادی با داستان‌های خاص و دیده نشده می شود.

در اولین برنامه از فصل جدید «هزارداستان»، مرجانه گلچین میزبان دو زن جوان است که مبارزه خود با مشکلات را روایت می‌کنند.

مرجانه گلچین بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در این برنامه برای اولین بار روایتی از برادرش می‌گوید که با اتفاقات رخ ‌داده برای مهمانانش شباهت دارد. 
روایان این برنامه مثل اکثر ما درگیر سخت‌های روزمره زندگی بودند، چیزی را می‌خواستند که برایشان دور از دسترس بود و چیزهایی را داشتند که نمی‌خواستند، یک اتفاق نگاه آنان را به زندگی به داشتن و خواستن تغییر داد.

این برنامه که ویژه ایام خاص همچون ماه رمضان و محرم و صفر ساخته می‌شود، از ماه رمضان سال ۹۶ آغاز شد و فصل پنجم آن پس از پشت سر گذاشتن چهار فصل موفق و پرمخاطب در ماه محرم و صفر، امسال با قصه‌ها و موضوعات جدید روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات
2024-07-12 20:12:56