مجری برنامه «خوش نمک» درگفت‌وگو با صبا:

پنج شنبه 4 آبان 1402 - 0:10:0

مجری برنامه «خوش نمک» درباره ویژگی‌های اجرا در فصل دوم این برنامه، فضای کار، شوخی با مردم و سبک کاری خود توضیحاتی ارائه کرد.

میلاد صالح‌پور مجری برنامه «خوش نمک» که فصل دوم آن مدتی است روی آنتن شبکه نسیم رفته است در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون صبا درباره میزان استفاده از تجربیات حضور و اجرای فصل اول این برنامه در نوبت دوم آن بیان کرد: من از وقتی که کار اجرا را شروع کردم، خودم را عادت داده‌‌ام که مدام در حال یادگیری باشم. همیشه سعیم بر این بوده است که خود را به‌ روز کنم و به‌روز نگه دارم؛ هم با مطالعه و هم با دیدن اجراهای بین‌المللی و اجراهای مابقی همکارانم. سعی می‌کنم از این راه تجربه‌ خود را افزایش دهم. قطعا تجربیات فصل اول «خوش نمک» هم در این مسیر خیلی کمک کننده بوده است.

وی درباره این موضوع که طبیعتا شوخی با افراد و حضور در برنامه‌ای با بستر طنز دارای حساسیت‌های مختص به خود است؛ در پاسخ به این پرسش که آیا با توجه به سابقه فعالیت‌تان تا چه اندازه اجرا در «خوش نمک» سخت و یا همراه با چالش است، خاطرنشان کرد: بله؛ کار خیلی سختی است. در کل خنداندن مردم کار ساده‌ای نیست به‌خصوص این که باید در یک زمان کوتاه هم با مخاطب شوخی کنی و او را بخندانی و اینکه قصد داری پیام مدنظرت را هم منتقل کنی و باید شوخی تو حد و اندازه درست خود را داشته باشه و در آن زمان کوتاه موقعیت‌های مختلف خلق کنی. همه این موارد سخت است اما به هرحال به این دلیل که من این کار را با جان و دل شروع کرده‌ام و برایم مهم است، همه این سختی‌ها را هم به جان خریده‌ام و برایش تلاش می‌کنم.

صالح‌پور درباره اینکه همچنان ترجیح می‌دهد در تلویزیون فعالیت کند و به چه دلیل، گفت: ترجیح من ادامه دادن این مسیری است که در آن قرار گرفته‌ام؛ این مسیر خیلی دوست داشتنی، روشن و البته طولانی است، سختی‌های مختص به خود را هم دارد اما آدمی که در این موقعیت قرار می‌گیرد باید قدر موقعیت را بداند و از امکاناتش به درستی استفاده کند. البته من اجرای صحنه را هم دوست دارم. در حال حاضر اجرا در یک مقیاس بزرگ و با مخاطب چند میلیونی برایم جذاب است ولی دوست دارم که به هر ۲ مدیوم در کنار هم ادامه دهم.

مجری برنامه «خوش نمک» در پایان با اشاره به کار در پلتفرم‌ها و ترغیب‌کننده بودن آن‌ها عنوان کرد: پلتفرم هم قطعا جذابیت‌های خودش را دارد اما فعلا تلویزیون را به دلیل مخاطب زیادش ترجیح می‌دهم. ترجیح‌ام این است که فعلا روی کاری که می‌کنم متمرکز باشم.
 

 


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات
2023-12-10 13:38:54