مدیر شبکه نسیم از پشت صحنه برنامه با حسین (ع) حرف بزن بازدید کرد

جمعه 30 تیر 1402 - 17:26:57

خوشرو در این بازدید عنوان کرد:
برنامه با حسین (ع ) حرف بزن علاوه بر یک برنامه تولیدی یک درس و زندگی است.
همه ی افرادی که دعوت می شوند تا از حسین بگویند کسانی هستند که نه از طرف ما بلکه از طرف کسی دعوت شده اند تا دلدادگی خودشان را  با امام حسین(ع) به زبان بیاورند تا دلی را مرهم و دلی را بلرزانند.

برنامه با حسین برنامه ای است دلی و اغلب از اقشار مختلف دعوت می شوند تا هر فردی به زبان خودش، حسین علیه السلام را تعریف کند.

خوشحالیم که ۹ فصل از این برنامه از شبکه نسیم به روی آنتن رفته است تا در دهه سوگواری سالار شهیدان از قاب تلویزیون عطر دلدادگی را به نمایش گذاشته باشیم

تهیه کننده این برنامه نیز مطرح کرد:
هر شب چند مهمان از اقشار مختلف جامعه حضور خواهند داشت و از درددل و واگویه‌های درونی‌شان با حضرت سیدالشهداء علیه‌السّلام خواهند گفت. در همین راستا، طراحی فرم و صحنه این فصل، کاملاً در خدمت محتوا و حول محور ریل اصلی برنامه یعنی انتخاب، صورت گرفته است. 
مجموعه ۴۰ قسمتی با حسین علیه‌السّلام حرف بزن بر بستر چهار دهه طراحی شده و با تکیه بر فضای بصری و احساسی قبل از شهادت حضرت، ظهر شهادت و هنگامه نبرد، شام غریبان و ادامه قیام حسینی تاکنون ، پیش خواهد رفت.

فصل جدید این برنامه به تهیه‌کنندگی امیربهراد رحمانی و محمدحسین تقوایی  هر شب ساعت ۲۰ از شبکه نسیم روی آنتن شبکه نسیم می رود.


همچنین علاقمندان می توانند بازپخش این برنامه را در ساعات ۱۲ بامداد، ۵ صبح، ۸:۳۰، ۱۱:۳۰ و ۱۵ روز بعد از این شبکه مشاهده نمایند

 


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات
2024-04-22 06:36:03