دیدار مدیر شبکه نسیم از محل ضبط برنامه بگو بخند

دو شنبه 29 خرداد 1402 - 0:14:41

خوشرو در این بازدید و در سخنانی که با تیم تولید و داوران بگو بخند داشت ، مطرح کرد: چنین مسابقاتی به دلیل انتخاب موقعیت درست و خنده گرفتن از مخاطب برای نفرات شرکت کننده سخت است و با کمک داوران و راهنمایی های مفید می توانند موقعیت بهجت آوری را ایجاد کند تا بتوانند دیده شوند.
 


همچنین افرادی که از دور مسابقه خارج می شوند باید بدانند رفتن  به منزله برگشت با اراده ای جدید است که بتوانند خودشان را بهتر از قبل نشان بدهند.
مدیر شبکه نسیم وعده داد: شبکه نسیم از افرادی که در مسابقه شرکت کردند و توانسته اند نفرات برتر این مسابقه باشند، برای برنامه های تولیدی آتی خود استفاده خواهد کرد.

داوران این برنامه  که شامل نعیمه نظام دوست ، شهرام شکیبا ، هومن برق نورد و بیژن بنفشه خواه هستند نیز در گفتگو با مدیران شبکه نسیم ،ضمن تشکر از حمایت های آنان بیان کردند که ، شرکت کنندگان زیادی در این برنامه از اقصی نقاط کشور برای حضور اعلام امادگی کرده اند که در دورهای بعدی و گذراندن از دوره مقدماتی شاهد رقابت های بهتری از این فصل خواهیم بود و افرادی به روی صحنه خواهند آمد که در فرمتهای مختلف نمایشی فعالیت داشته و صرفا شامل گونه استند آپ کمدی نخواهند بود.
 

برنامه بگو بخند به تهیه کنندگی مسعود شریعت نیا، کارگردانی شهاب عباسی با اجرای عبدالله روا و داوری بیژن بنفشه‌خواه، نعیمه نظام ‌دوست، هومن برق نورد و شهرام شکیبا هرهفته سه شنبه تا جمعه ساعت ۲۰ به روی انتن شبکه نسیم می رود.

 

 


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات
2024-07-14 16:23:07