گفت‌وگوی ایسنا با مدیر شبکه نسیم

چهار شنبه 24 اسفند 1401 - 19:57:21

دبیر ستاد نوروزی سیما درباره فعالیت هنرمندان مطرح در این روزها در تلویزیون و شبکه نمایش خانگی، معتقد است: خیلی از هنرمندانی که مردمی هستند و هنرمندانی که واقعا دغدغه‌ی مردم را دارند، اگر انتقادی هم به شرایط دارند در نهایت می‌دانند ماموریتشان این است که امید و نشاط را در جامعه افزایش بدهند؛ نه اینکه با قهر خود رفتارهایی کنند که حال مردم را بگیرند.

سید محمدرضا خوشرو ـ دبیر ستاد نوروزی سیما و مدیر شبکه نسیم ـ در گفت‌وگویی با ایسنا در پاسخ به پرسشی مبنی که آیا در غیاب برندها می‌توانند از فرصت همزمانی دو مناسبت به‌خوبی استفاده کنند؟ اظهار کرد: علیرغم اینکه سال سختی بوده و شرایط دشوار بوده اما مجموعه شبکه‌ها برنامه‌های متنوع و متعددی دارند که به‌زودی آنها را در آنتن خواهید دید.

مدیر شبکه نسیم همچنین از تولید و پخش برنامه‌ای تحت عنوان «بگو و بخند» با اجرای عبدالله روا با حضور هنرمندانی از جمله بیژن بنفشه‌خواه، نعیمه نظام ‌وست، هومن برق نورد و شهرام شکیبا خبر داد.

او درباره‌ی جزئیات این برنامه گفت: این برنامه از فردا ضبط و در ایام نوروز پخش خواهد شد. یک تلنت در حوزه طنز و کمدی است که اتفاق خوبی خواهد بود. «بگو و بخند» یک برنامه استعدادیابی به سبک «خنداننده شو» و «عصرجدید» است که استندآپ کمدی در حوزه طنز و شعر را شامل می‌شود. بخشی از این برنامه در ایام عید و بخش دیگری از آن در ایام عید فطر پخش خواهد شد. گروه‌های شرکت‌کننده از تمام کشور حضور دارند و با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

خوشرو از برنامه «کودک شو» با اجرای پژمان بازغی به عنوان برنامه تحویل سال شبکه نسیم یاد کرد و گفت: این برنامه سه ساعت و نیم روی آنتن خواهد رفت و بخش شگفتانه‌ای دارد که با حضور مهمانان رقم خواهد خورد.

او از ویژه‌برنامه «چاخان پاخان» با حضور قدرت الله ایزدی (رشید) در ایام نوروز خبر داد و گفت: این برنامه به کارگردانی محمدرضا معتمدی در حال تولید است که بعد از مدت‌ها در تلویزیون کار می‌کند و پیشتر در سینما کار می‌کرد. این نمایش طرح خود آقای معتمدی و برای سیمافیلم بوده و شبکه نسیم هم پای کار آمد. بخش عمده‌ای از این کار هم آماده برای پخش شده است.

خوشرو در ادامه از پخش مسابقه‌ای تحت عنوان «سرنخ» در ژانر پلیسی و معمایی خبر داد و گفت: این مسابقه معماهای جنایی و پرونده‌هایی واقعی است که شرکت‌کنندگان با توجه به آیتم‌هایی که در اختیارشان از بازجویی و اطلاعات پرونده ها داده می شود، باید بتوانند حدس بزنند که قاتل چه کسی است. این مسابقه با همکاری نیروی انتظامی و اداره آگاهی ساخته شده که اجرای آن توسط محمدرضا رهبری خواهد بود.

خوشرو از برنامه‌های «دست فرمون» با اجرای کامران تفتی و علیرضا میرزااحمدی و همچنین برنامه «چهار شگفت‌انگیز» در ایام نوروز با آیتم‌های ویژه خبر داده است.

مدیر شبکه نسیم از پخش فصل جدید «شکرستان» و پخش فینال فینالیست‌های برنامه «تهمتن» در ایام نوروز خبر داد.

وی در ادامه درباره فعالیت برخی هنرمندان برای نوروز اظهار کرد: خیلی از هنرمندانی که واقعا مردمی هستند و هنرمندانی هستد که واقعا دغدغه‌ی مردم را دارند، اگر انتقادی هم به شرایط دارند در نهایت می‌دانند ماموریتشان این است که امید و نشاط را در جامعه افزایش بدهند؛ نه اینکه با قهر خود رفتارهایی کنند که حال مردم را بگیرند.

او در این زمینه در حوزه نمایش خانگی هم از ایرج طهماسب به عنوان هنرمندی یاد کرد که  ضبط سری جدید از برنامه «مهمونی» را شروع کرده و کار سختی هم بوده است.

خوشرو در پایان از پخش ویژه برنامه حامد آهنگی و همچنین مسابقه استعدادیابی موسیقی در ایام نوروز و در شبکه نمایش خانگی یاد کرد که اتفاق خوبی به حساب می‌آید.

منبع:
خبرگزاری ایسنا


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات
2023-09-28 10:26:15