شبکه نسیم به قطر سفر می کند !

شنبه 28 آبان 1401 - 0:19:41

بنابراعلام روابط عمومی شبکه نسیم،  برنامه تولیدی فوتبال زندگیست به تهیه کنندگی الهام حاتمی از امشب شنبه ۲۸ابان ساعت ۲۳ به روی آنتن خواهد رفت.

ویژه برنامه فوتبال زندگیست با اجرای مهبد قناعت پیشه و محمدرضا قلمبر با روایت متفاوت از مسابقات ۲۰۲۲ قطر به جریانات موازی زندگی و فوتبال می پردازد. که در فرمی مستند و نمایشی به ایتم های شرکت در جام جهانی و حواشی مرتبط با ان خواهد پرداخت. پیش تولید این برنامه از خرداد ماه آغاز شده است که بخشی از آن با اجرای رامین ناصر نصیر و نیما شاهرخ شاهی در کشور قطر ضبط شده است. در این برنامه فرهنگ سازی و آشنایی مخاطب با چالش های پیرامون زندگی از زاویه دید فوتبال به نمایش گذاشته می شود.

ورزشیا به تهیه کنندگی پیمان یوسفی در شبهای جام جهانی قطر  ۲۰۲۲ هر شب ساعت ۲۰ از شبکه نسیم پخش خواهد شد. این برنامه با آیتم های :تیتر۲ با اجرای مهدی حداد پور تاریخ نگار ورزشی (روایت بازی های جام جهانی پیشین ) ،یک خاطره (مرور خاطرات پیشکسوتان عرصه این حوزه )یک داستان با روایت فرزاد شیر محمدی ، یک ستاره با روایت حمید محمدی و ایتم سه ، دو، یک ، روایتی سرگرم کننده از جام جهانی پیش رو را برای مخاطبان روایت می کند.


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات
2023-05-29 11:38:43