آواز غم انگیز بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در چهل تیکه + فیلم

شنبه 25 دی 1400 - 13:15:0

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، سری پنجم برنامه «چهل‌ تیکه» به تهیه کنندگی و کارگردانیِ الهام حاتمی، این روزها در حال پخش از شبکه نسیم است. برنامه‌ای که به نوستالژی‌ها و ثبت خاطرات چهره‌های مطرح کشورمان می‌پردازد.

فصل جدید «چهل تیکه» در هفته‌های گذشته سه‌شنبه‌ها، چهارشنبه‌ها، پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها از ساعت 21 روی آنتن می‌رود. محمدرضا علیمردانی دیشب جمعه 24 دی 1400 میزبان بهزاد رحیم‌خانی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون بود.

رحیم‌خانی در این برنامه از خاطراتِ سال‌ها حضورش در عرصه بازیگری گفت. اینکه چطور وارد رادیو و در ادامه چگونه وارد عرصه کارهای تصویری شد. رحیم‌خانی در این برنامه خاطراتی از دوران کودکی و مدرسه‌اش تعریف کرد که بسیار جذاب بود؛ یکی از این خاطرات ماجرای گرفتنِ طوقی توسط دوستش را روایت می‌کرد که در نهایت به سوارخ شدنِ سقف مدرسه می‌انجامد. اما در بخشی از این برنامه، بهزاد رحیم‌خانی برای مخاطبان «چهل‌تیکه» آوازی زیبا خواند. آوازی که بسیار دلنشین بود. در ادامه می‌توانید فیلم این اجرا را ببینید:

در هفته گذشته زهره حمیدی، حسن رضایی و بابک بادکوبه هم به عنوان مهمان به برنامه «چهل تیکه»‌ آمدند. «چهل تیکه» با تهیه‌کنندگی و کارگردانیِ الهام حاتمی توانسته است در سال‌های گذشته خودش را به عنوان یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیون مطرح کند تا به این ترتیب گنجینه‌ای از خاطرات و نوستالژی‌های چند نسل را ثبت و ضبط کند.

«چهل تیکه» سه‌شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه‌ها ساعت 21 پخش می‌شود؛ تکرار هر برنامه روز بعدش ساعت 2 بامداد، ساعت 8 و ساعت 14 از شبکه نسیم پخش می‌شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات
2024-04-22 07:24:44