«شبکه کوچک» به شبکه نسیم رسید؛ پخش از شنبه ۶ شهریور

جمعه 5 شهریور 1400 - 14:29:7

«مسعود صفوی» تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «شبکه کوچک» به کارگردانی امیر سلطان احمدی در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، گفت: از روز شنبه ۶ شهریور پخش «شبکه کوچک» از شبکه نسیم آغاز می شود.

صفوی: «شبکه کوچک» به شبکه نسیم رسید/ پخش از 6 شهریور

وی ادامه داد: فصل اول این مجموعه در قالب ۵۲ قسمت ۴۵ دقیقه ای روانه آنتن شبکه نسیم خواهد شد. این تهیه کننده همچنین بیان داشت: هر روز یک نوبت پخش و سه نوبت بازپخش داریم، ساعت ۱۹ اولین پخش و بازپخش ها به ترتیب ۲ بامداد، ۱۰ و ۱۶ خواهد بود.

صفوی در ادامه گفت: این روزها گروه در حال تصویربرداری سایر قسمت ها هستند و بنا داریم فصل دو را در ۵۲ قسمت تولید کنیم. در مجموع برنامه ریزی مان روی ۱۰۴ قسمت هست. به گزارش فارس،‌ «شبکه کوچک» مقیاس کوچکی از یک شبکه تلویزیونی است که شخصیت‌های رئال، عروسکی و انیمیشنی با هم تصمیم می‌گیرند یک شبکه تلویزیونی تأسیس کنند. بخشی از این شخصیت‌ها مدیران و گردانندگان شبکه می‌شوند، برخی دیگر نیز بخش‌های مختلف این شبکه از جمله تولید سریال، اخبار، نمایش، گفت‌وگو، استاپ موشن، برنامه عروسکی و ... را بر عهده می‌گیرند. در فرآیند پیشِ‌رو کم‌کم گردانندگان این شبکه تصمیم می‌گیرند که با مخاطبان نیز ارتباط برقرار کنند و روندی تعاملی با مخاطبان در ادامه ایجاد می‌شود و ...

طراحی دکور این مجموعه بر اساس شبکه در مقیاس کوچک است و در مساحتی نزدیک به ۳۰۰۰ مترمربع و با ۱۵ دکور مجزا برای آیتم‌های مختلف و زیرساخت‌هایی برای تولید بخش‌های انیمیشنی، عروسکی، استاپ موشن و ... این برنامه تولید شده است. با انجام اقدامات زیربنایی از سقف تا کف، هواساز، نور، برق و ... این سوله که در شهرک سینمایی غزالی قرار دارد تا سال‌ها قابل استفاده برای تولیدات دیگر خواهد بود.

سایر عوامل این پروژه عبارتند از: طراح صحنه: سپیده شریفی، مشاور معماری: آریا حروفی، مشاور اجرا:علی اعلمی، تصویرگر: مسیح جوادی، سرپرست گروه اجرا: مجید رجبی، رضا جهاندیده، با سپاس ویژه از احمد رجبی، همکاران، اجرا: زینال اوجاقی محمودی، سامان کهزادی، امیر مافی، اسحاق گرشاسبی، یاسر سربلند، ارکان تیموری، مسئول هماهنگی:بهنوش فرنیان. صدا پیشه‌های شبکه: بهادر مالکی، محمد عسکری، الکا هدایت، آزاده مویدی، امیر میرآقا. صدا پیشه مدرسه: بهادر مالکی، حامد جعفری کیا، مهدی شاه‌پیری (۲ صدا)، مرتضی مشکات. عروسک‌گردان شبکه: علی اعتصامی فر، سینا رستگاری، مهدی برقعی، نگار شهبازی، شیما بخشنده. عروسک گردان مدرسه: علی اعتصامی فر، پیمان فاطمی، مهدی برقعی، حسین نعیمی، شیما بخشنده، حامد ذبیحی.

منبع: فارس


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات
2024-02-22 16:36:52