دست انداز جدید در شبکه نسیم

دو شنبه 20 اردیبهشت 1400 - 14:42:33

همزمان با عید سعید فطر، آغازپخش دست انداز در گفت و گو با سعید عباسی تهیه کننده این مجموعه، اعلام شد

این تهیه کننده  با بیان اینکه ۸۰ درصد این مجموعه ضبط شده است عنوان کرد: سری جدید طنز تلویزیونی دست انداز به کارگردانی شهاب عباسی و نویسندگی حمزه صالحی با ساختاری متفاوت و جدید در ۶ آیتم هر شب ساعت  ۲۱:۳۰ از شبکه نسیم پخش خواهد شد. 

عباسی افزود: سری جدید این برنامه با ۱۵ قسمتی که در ایام نوروز ۱۴۰۰  به روی آنتن رفت ، تفاوت دارد و اساس این  سری، تقلید طنز گونه از آثار هنری دیگر است  که داستانک این برنامه با بازی شهاب عباسی طنز هایی پیش روی مخاطبان قرار می دهدکه بسیار جذاب خواهد بود.

وی در خصوص محدودیت های طنز پردازی گفت: در سری جدید محدویت طنز پردازی نداشتیم و توانستیم به لحاظ موضوع و فرم طنز،  پیشرو باشیم. 

تهیه کننده دست انداز در خصوص بازخوردهای برنامه در ایام نوروز اظهار داشت: سری جدید این برنامه برگرفته از نقد  و حمایت هایی است که مخاطبان نسبت به این برنامه داشتند و  ما را به سمت و سویی سوق دادند که حاصلش در سری جدید به نمایش در می آید. 

وی ادامه داد: در سری جدید این برنامه بازیگرانی از جمله ساناز سماواتی، اردشیر  منظم و ...به این مجموعه اضافه شده اند همچنین بازیگرانی که تا کنون در این مجموعه نقش آفرینی کرده اند حضور خواهند داشت.
علاقمندان می توانند دست انداز را از پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه نسیم به تماشا بنشینند


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات