آوای حزین ”نسیم”

چهار شنبه 24 دی 1399 - 10:55:16


 بر اساس این گزارش؛ از پنجشنبه ۲۵دی ماه برنامه کتاب باز، ویژه برنامه نسیم آوا، نمای نزدیک، مستند پرتره رخ، هزار داستان، سریال گشت پلیس و تور بزرگ برای این روزها پیش‌بینی شده است.

برنامه کتاب باز طبق روال جدول پخش شبکه نسیم شنبه تا پنج شنبه ساعت ۱۹ با اجرای سروش صحت میزبان اهالی این حوزه و منعطف این روزهای غمبار خواهد بود.

مجموعه نمایشی گشت پلیس با نقش‌آفرینی فرهاد قائمیان، امیررضا دلاوری، برزو ارجمند و... به کارگردانی مهرداد خوشبخت در پنج قسمت در ساعت ۲۰ تدارک دیده شده است.

هزار داستان در این شب ها ساعت ۲۱ با روایت متفاوت از زندگی و بیان تجربه های درس آموز با میزبانی نصرالله مدقالچی، شهرام‌عبدلی، رزیتا غفاری، لاله صبوری و مرجان گلچین، میهمان خانه های گرم شما است.

پشت صحنه جذاب سینمای ایران در نمای نزدیک به نمایش در می آید در این نوبت علاقمندان می توانند روند تولید فیلم خروج ،سد معبر، سوءتفاهم، پرسه در مه و آبادان ۱۱۶۰ را در ساعت ۲۲ به تماشا بنشینند.

ویژه برنامه نسیم آوا با دعوت از خوانندگان که در ثنای حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها تولید اثر داشتند، هر شب ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن خواهد آمد. چنگیز حبیبیان، مهراج محمدی، مهدی شکوهی و محمد حشمتی مهمان این برنامه هستند.

مستند تور بزرگ؛ متمرکز در شناخت و قابلیت های خودرو در فضاهای متنوع و مناطق جذاب طبیعی است. این مجموعه پر طرفدار که در بین علاقه مندان به این رشته جایگاه ویژه و برجسته‌ای پیدا کرده است را میتوانید ساعت ۲۳  بیننده باشید

مجموعه مستند پرتره رخ از هنرمندان برجسته کشور آقای امین تارخ، داریوش فرهنگ، سعید نیکپور، میکائیل نشانی و مسعود کرامتی برای این شبها در ساعت ۲۴ پیش‌بینی شده است.


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات