گرامیداشت یاد و خاطره چهره های ماندگار فرهنگی در شبکه نسیم

یک شنبه 2 آذر 1399 - 16:19:54

به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم، این شبکه یاد و خاطره دو چهره ماندگار حوزه تربیت و تعلیم مرحوم حجت الاسلام راستگو و مرحوم چنگیز جلیلوند دوبلور باسابقه و توانای سینما وتلویزیون را گرامی می دارد.

 امشب آخرین حضور حجت الاسلام راستگو در قاب تلویزیون و در برنامه «چهل تیکه» ساعت ۲۰:۳۰ بازپخش می شود.


 

گفتنی است این برنامه مربوط به فصل گذشته چهل تیکه است که افتخار میزبانی آموزگار و مبلغ خوش ذوق دینی را به پاس تلاش های ایشان داشت و امشب به پاس یادبود خاطره های ماندگار حجت الاسلام راستگو روی آنتن شبکه نسیم می رود.

حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن راستگو از کارشناسان مسائل کودک و نوجوان امروز یکشنبه در سن ۶۷ سالگی در قم دارفانی را وداع گفت.

 

گرامیداشت صاحب حنجره طلایی در «کتاب باز»

همچنین شبکه نسیم گفت و گو صاحب  صدای خاطره ساز زنده یاد استاد چنگیز جلیلوند  را فردا شب در برنامه «کتاب باز» ساعت ۱۹ باز پخش می شود.

 

 

این چهره پیشکسوت عرصه گویندگی و صداپیشگی اردیبهشت امسال مصادف با ماه مبارک رمضان ، میهمان سروش صحت در برنامه کتاب باز بود.

این مدیر دوبلاژ و بازیگر که تجربه‌ی دوبله‌ی ۴۰۰۰ فیلم را در کارنامه‌ی خود دارد، با حضور در استودیوی برنامه‌ی «کتاب‌باز» از تجربه‌ قرنطینه در ایام کرونا سخن گفته بود. وی همچنین از اهمیت مطالعه در هنر دوبله به‌ویژه خواندن کتاب‌هایی که اقتباس سینمایی از آنها صورت گرفته پیش از دوبله سخن گفته بود.

چنگیز جلیلوند که از پنج شنبه 29  آبان در بیمارستانی در تهران به علت درگیری با کرونا بستری شده بود امروز 2 آذر درگذشت.


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات