بازدید مدیران شبکه نسیم از پشت صحنه برنامه های تولیدی

جمعه 9 آبان 1399 - 11:11:21


به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم، محمد احسانی در این بازدید، ضمن تشکر و قدردانی از تلاش گروه های سازنده چند درجه و دست فرمون با توجه به لزوم حفظ فاصله اجتماعی و سختی کار به جهت شیوع بیماری کرونا گفت: شبکه نسیم بر برنامه هایی که بتوانند با ایده های نو مخاطب را جذب کند تاکید دارد.

وی اضافه کرد: "چند درجه" از آن دسته برنامه هایی است که می توانند نسل جوان را همراهی کرده و آنان را با ورزش های جدید آشنا سازد.

مدیر شبکه نسیم بیان داشت: برنامه دست فرمون نیز توانسته است در چند مرتبه در نظر سنجی های مرکز تحقیقات سازمان، جزو برنامه های پر بیننده اعلام شود که مهمترین کار، حفظ این روند است تا مخاطب همچنان با این برنامه همراه شوند. وی افزود : مدیران و برنامه سازان باید با ایده های نو و خلاقانه و بر اساس ذائقه مخاطب، برنامه ها را تولید نمایند.

در ادامه این بازدیدها، غلامرضا بختیاری،تهیه کننده سری سوم چند درجه، ضمن ارائه گزارش ویدیویی از روند تولید این برنامه گفت: این مسابقه در حدود ۳۰ الی ۳۵ رشته ورزشی و هیجان‌انگیز از جمله پاراگلایدر، غواصی، پاراموتور، سقوط آزاد، پاراموتور، فلای بورد، کایت بورد، موتور کراس، دوچرخه‌سواری تریال و... را به مخاطبان و به خصوص نسل جوان معرفی می‌کند.
وی ادامه داد : رشته‌هایی که شاید ابتدا در نظر مردم به عنوان یک ورزش گران شناخته شوند، اما اکثر آن‌ها با هزینه بسیار کم در دسترس همه قرار دارد. در سری سوم این برنامه سهیل غلامرضا پور، امید خسروی و میثاق بختیاری به عنوان بازیگران این برنامه حضور خواهند داشت.

محمود محمودی، تهیه کننده برنامه دست فرمون نیز گزارشی در خصوص اضافه شدن بخش‌های موتورسواری و آرسی، تغییر نحوه برگزاری مسابقات، گسترش و دگرگونی قابل توجه پیست و دکور برنامه ارائه کرد و اظهار داشت: استقبال مردم از فصل نخست، سبب ساخت فصل دوم مسابقه «دست فرمون» شد.

گفتنی است: در این بازدید مدیر شبکه را علی اکبر کاظمی "قائم مقام"، مرتضی جاسبی" مدیر گروه تولید"، امیرعباس اشرف " مدیر تامین برنامه شبکه نمایش و روابط عمومی نسیم "، حامد عبدوس " مدیر طرح و برنامه" و مهدی توکلی زاده"مدیر تامین برنامه شبکه نسیم" همراهی کردند و "شهزاد کیانی "سرپرست فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی" نیز در بازدید از برنامه "چند درجه" حضور داشت.


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات