نسیم نوروزی تلویزیون

به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم، این شبکه با فرا رسیدن نوروز 99 برنامه های جذاب و مفرحی همچون دورهمی، کودک شو، هوش برتر، شکرستان، ویتامین خ، نمای رادیو و نسیم آوا را برای این ایام تدارک دیده است.
مسابقه هوش برتر:
سری دهم مسابقه هوش برتر به تهیه کنندگی پیمان پورمقیمی  با اجرای افشین زی نوری بر پایه بازی های شنیداری، دیداری، هوش و قدرت ذهنی افراد است که به چالش کشیده می شوند این برنامه  هر شب از روز سه شنبه 27 اسفند  ساعت 19 پخش شده و باز پخش آن در ساعات 03:00، 08:00و 13:00 روز بعد از شبکه نسیم روی آنتن می رود.
ویتامین خ :
برنامه ترکیبی" ویتامین  خ"  به  تهیه کنندگی و کارگردانی رامین کرم یزدی، شوخی با مسائل اجتماعی باآیتم های نوروزی جذاب مانند: مسابقه خیابانی ، ضرب المثل و کلیپ های طنز هرشب ساعت 20 و در ساعات 02:30، 09:00 و 14:30روز بعد بازپخش خواهد شد .
شکرستان:
فصل سوم شکرستان به تهیه کنندگی سید مسعود صفوی با روایت شهاب حسینی در  مرکز صبا تولید و هر شب ساعت 20:30 از  شنبه 24 اسفند ماه از شبکه نسیم روی آنتن می رود و باز پخش آن  در ساعات 02:15، 07:30 و 14:00 روز بعد است. در این فصل کاراکترهای اصلی همچون سری پیشین حضور خواهند داشت و چند کاراکتر فرعی در هر قسمت به جمع شکرستانی های اضافه خواهد شد.
کودک شو:
فصل چهارم کودک شو با اجرای پژمان بازغی با حال و هوای عیدانه با آیتم های جدید،  هر شب از 1 فروردین ماه ساعت 21 پخش شده و در ساعات 01:00، 04:30، 09:30 و 15:00 روز بعد از شبکه نسیم بازپخش خواهد شد.
نمای رادیو:
این فصل از نمای رادیو با دو نمایش رادیویی  "مضحکه در تهران" و " انتخاب نیما"  از اول فروردین ساعت 22:15 از شبکه نسیم به روی آنتن می رود.
مضحکه  به کارگردانی بهرام سروری نژاد و تهیه کنندگی مجید فتاحی  در قالب برنامه ی نمای رادیو هر شب از اول فروردین ماه  ساعت 22:15 از شبکه نسیم به روی آنتن می رود و باز پخش آن در ساعات 04:00، 12:30 و 16:30 روز بعد است.
داستان این نمایش در روزهای پایانی اسفند ماه 1285، زمانی که مظفرالدین شاه قاجار درگذشته، روزهای متمادی ست كه مملکت بی پادشاه مانده و محمدعلی میرزا نایب السلطنه در راه تهران است و هنوز به پايتخت نرسیده، آنها شادمانه در راه ارگ سلطنتی هستند تا میرآقاباشی را برای جلوس به تخت پادشاهی مشایعت کنند. قرار است میر آقاباشی پنج روز بر تخت بنشیند و همه ی اهل مملکت باید اوامر او را اجرا کنند.
در مضحکه تهران هنرمندانی همچون پوریا موسوی، اشکان شریعت، سیما خوش چشم، نسرین زارع، میر طاهر مظلومی، احمد گنجی ، نورالدین جوادیان،  مجید رحمتی و .... به ایفای نقش پرداخته اند.
انتخاب نیما:
نمایش رادیویی "انتخاب نیما"  به کارگردانی مهدی طهماسبی و قلم مهدی فراهانی است و داستان پسر جوانیست به نام نیما که میخواهد از طریق فضای مجازی شریکی برای زندگیش انتخاب کند
بازیگرانی چون  نورالدین جوادیان، مهرخ افضلی، شیرین سپهراد، میرطاهر مظلومی و قربان نجفی در آن ایفای نقش می کنند
دورهمی:
 برنامه ترکیبی با اجرا و کارگردانی مهران مدیری که با دعوت از میهمانان و چهره های مختلف هر شب از اول فروردین ماه ساعت 23 از شبکه نسیم به روی آنتن می رود و باز پخش آن در ساعات 06:00، 11:00 و 17:00 روز بعد خواهد بود.


نسیم آوا: 
این برنامه با پخش موسیقی و تصاویر خوانندگان مطرح کشور در ایام نوروز لحظات زیبای شما را طراوت می بخشد .نسیم آوا با اجرای رضا محبی از 29 اسفند تا پایان نوروز هر شب ساعت 00:30بامداد پخش شده و باز پخش آن در ساعت 14:15 و 18:30 است.


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات