خواننده فراموش شده دهه شصت در چهل تیکه

به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم، برنامه برنامه تلویزیونی چهل تیکه پخش هفتگی خود را امروز یکشنبه ۲۰ بهمن ماه ۹۸ با حضور «رامتین محسنی» خواننده نوجوان اوایل دهه شصت که در زمان خود شهرت بسیاری در بین نوجوانان کسب کرده بود و «محمد گلریز» خواننده سرودهای انقلابی آغاز می کند. 
رامتین محسنی برای اولین بار در برنامه تلویزیونی «گلاب بپاش» به همراه یک گروه سرود به اجرای قطعاتی در قالب موسیقی پاپ ارکسترال پرداخت. در میان قطعاتی که «رامتین محسنی» نقش خواننده اصلی آن را بر عهده داشت، می توان به قطعات «کی بود کی بود که پرسید؟» و «بابام رو تو ندیدی» اشاره کرد که از محبوبیت خاصی در بین مخاطبان تلویزیون برخوردار بودند. 
چهل تیکه برنامه پخش خود را تا روز پنج شنبه ۲۴ بهمن ماه ادامه می دهد. دوشنبه ۲۱ بهمن ماه «محمدکاسبی» بازیگر سینما و تلویزیون مهمان چهل تیکه خواهد بود. سه شنبه ۲۲ بهمن ماه «مهدی فقیه» بازیگر سینما و تلویزیون به برنامه چهل تیکه خواهد آمد. سپس در روز چهارشنبه ۲۳ بهمن ماه «فریبا متخصص» دیگر بازیگرنام آشنای تلویزیون در استودیوی چهل تیکه مقابل «محمدرضا علیمردانی» خواهد نشست.  آخرین مهمان چهل تیکه که در روز پنج شنبه ۲۴ بهمن ماه به چهل تیکه خواهد آمد، «مجید قناد» مجری برنامه های کودک است که چندین سال با برنامه «فیتیله» در تلویزیون به اجرای برنامه برای کودکان می پرداخت.
برنامه تلویزیونی «چهل تیکه» به تهیه کنندگی و کارگردانی «الهام حاتمی» و با اجرای «محمدرضا علیمردانی» به مرور خاطرات و نوستالژی سال های گذشته با حضور هنرمندان و افراد شاخص می پردازد. «چهل تیکه» از یکشنبه ۲۰ بهمن ماه ۹۸ هفته پایانی دهه فجر تا پنج شنبه همین هفته از شبکه نسیم در ساعت ۲۲ پخش می شود.


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات