تابستان همراه با شبکه نشاط و سرگرمی

قائم مقام شبکه نسیم با حضور در برنامه زنده "به خانه بر می گردیم" از برنامه ریزی تابستانی این شبکه خبرداد.

 

بنابر اعلام روابط عمومی شبکه نسیم، علی اکبر کاظمی قائم مقام شبکه نسیم با حضور در برنامه "به خانه بر می گردیم" شبکه پنج، ضمن مرور تاریخچه تاسیس این شبکه، دلایل  موفقیت  شبکه نسیم  را استفاده از شیوه های نوین برنامه سازی، دارا بودن ساختار و فرم و فاصله گرفتن از روش های بوروکراتیک و سنتی دانست.

وی افزود: وجود برنامه های تامینی و تولیدی کوتاه، به جذابیت این شبکه کمک  کرده است تا مخاطبان با بخش های متنوع ای روبرو شوند.

 قائم مقام شبکه نسیم درباره نیاز سنجی مخاطبان نیز گفت: ذائقه مخاطب به برنامه های سرگرم کننده و مهیج و فضاهای طنز احساس شده و این شبکه  بر اساس نیاز مخاطب، طراحی و راه اندازی شده است.

کاظمی در ادامه خاطر نشان کرد: یکی دیگر از دلایل موفقیت این شبکه پرهیز از تنوع موضوعی و تعداد برنامه های آن است. زیرا این شبکه توجه ویژه ای به حفظ برنامه های برند و شاخص دارد و راهبرد اساسی شبکه نسیم بر این امر استوار است وی افزود: تلاش شبکه بر حفظ و تقویت برندهای آن است مانند برنامه کودک شو که چندین فصل از این برنامه ساخته و همچنان پخش می شود و نیز  برنامه های  دیگر از قبیل خندوانه، دورهمی، ویتامین خ، و ...

قائم مقام شبکه نسیم در ادامه به جدول پخش این شبکه  در ایام تابستان اشاره کرد و افزود: در تابستان امسال شاهد برنامه های متنوعی خواهیم بود اما ناگفته نماند که هدف از برنامه های تابستانی،  برنامه های جدید نیست. تنوع و جذابیت برنامه های تابستانی برای مخاطبان درون همین برنامه هایی است که از شبکه پخش می شوند.

وی اضافه کرد: تدارک این شبکه برای مخاطب شامل برنامه های تامینی و تولیدی است. برنامه های تامینی شامل گزیده های برنامه دورهمی به عنوان منتخب این برنامه و پخش آیتم های قاصدک که شامل سریال ها ،نسیم نما و نسیم آوا است که مخاطبان آن را می پسندند.

علی اکبر کاظمی در خصوص برنامه ریزی شب های تابستان نیز گفت: برنامه کودک شو که از شنبه تا سه شنبه ساعت 23 و جمعه ها ساعت 21 از این شبکه پخش می شود یک برنامه خانوادگی و در فرم مسابقه همراه با طنز و سرگرمی  است که با نظر سنجی های انجام شده 42 در صد آرای مردمی داشته است. همینطور برنامه وقتشه که از شنبه تا چهارشنبه ساعت 21 پخش می شود  و توانسته است نظر خانواده ها را جلب کند.

وی در ادامه از تولید سری جدید برنامه کتاب باز با اجرای سروش صحت در تابستان خبر داد و گفت: برنامه کتاب باز بزودی به جمع برنامه های تابستانی اضافه خواهد شد.

علی اکبر کاظمی در پاسخ به پرسشی درباره استفاده از سلبریتی ها به عنوان مجری  بیان کرد :هدف شبکه نسیم جذب مخاطب است و هر کس که بتواند بهتر اجرا کند به عنوان مجری انتخاب می شود و الزام سلبریتی بودن، ملاک اجرای درست نیست.

در پایان کاظمی به کتاب های چاپ شده از محتوای برنامه های شبکه مانند کتاب باز و وقتشه  اشاره کرد و گفت: می توانیم این کتاب ها  را به عنوان تجربه و دانش در اختیار دیگران قرار دهیم.


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات