نسیم دلنشین در نوروز 1400

یک شنبه 24 اسفند 1399 - 10:46:12


به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم، این شبکه برنامه های  همچون: خنداوانه، کودک شو، شوتبال، دست انداز، شکرستان، هوش برتر و نسیم آوا را برای این ایام  تدارک دیده است.


 بر این اساس رامبد جوان و همراهانش که با خندوانه در فصل هفتم به آنتن برگشته باتغییرات اساسی در فرم وبا حفظ ساختار محتوایی در ایام نوروز از چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۳ میهمان خانه های مخاطبان خواهد شد.

کودک شو در ادامه فصل چهارم میزبان خانواده های برگزیده و فینالیست های این فصل می باشد. این برنامه در ادامه با اضافه شدن آیتم ها و رقابت های جذاب و متنوع، فضای رنگارنگ از نقش آفرینی کودکان در کنار والدین را به نمایش میگذارد و در مقابل ایجاد ارتباط با فرزند را در فضایی خاص تمرین میکنند.کودک شو در ایام عید شنبه تا سه شنبه ساعت ۲۳ به میزبانی حمید گودرزی پخش می شود.

 

شوتبال در ویژه برنامه نوروزی خود با دعوت از هنرمندان و چهره های ورزشی، شکلی متفاوت از رقابت در کنار رفاقت را رقم زده است و با خلق موقعیت های دلنشین، شوتبالی دیدنی را با اجرای حامد اهنگی به آنتن شبکه نشاط و سرگرمی  به ارمغان خواهد آورد. این برنامه، نوروز ساعت ۲۱ از شبکه نسیم پخش می شود


هوش برتر که در فصل یک و ۱۰ سری از این برنامه، جایگاه ویژه ای در بین علاقمندان به بازی های فکری و رقابت های جدی تلویزیونی پیدا کرد در ادامه و در فصل دوم با تغییرات گسترده در طراحی و اجرای به جدول پخش خواهد رسید هوش برتر در فصل دوم با اجرای آریا طاهری در نوروز ۱۴۰۰ هر روز ساعت ۱۹ میهمان علاقمندان این برنامه است

 

دست انداز عنوان مجموعه ای طنز و سرگرم کننده است که با کارگردانی شهاب عباسی  برای ایام نوروز تدارک دیده شده، مجموعه طنز ایتمی دست انداز با بیان شیرین  به نقد هنجارها و خرده فرهنگ های اجتماعی میپردازد و با لحن مطایبه گونه انها را به نقد می کشاند. این مجموعه هرشب ساعت ۲۰ در نوروز پخش می شود

 

سری جدید انیمیشن جذاب شکرستان امسال هم در نوروز به خانه های مخاطبان خود می آید و با نگاه هنرمندانه و با فرمی شناخته شده در ناکجا ابادی که ساخته، معضلات و مخاطرات اجتماعی را به چالش میکشد. شکرستان  هر شب ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه نسیم پخش می شود.

 

نسیم آوای نوروزی با حال و هوای متفاوت، علاقمندان به موسیقی را همراه خود میکند و با پخش اثار خوانندگان برجسته کشور و بهره گیری از چهره های جوان و مستعد ؛ دقایق پر انرژی را رقم میزند . یکی از ویژگی های این برنامه در این ایام پخش موسیقی فیلم سینمای ایران است که به کارکرد موسیقی درانتقال بهتر محتوا کمک میکند. نسیم آوا هر شب ساعت ۲۲:۳۰ با اجرای رضا محبی از شبکه نشاط نسیم پخش خواهد شد.


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات