آوای چهل تیکه در نسیم

چهار شنبه 8 بهمن 1399 - 14:13:17


به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم، ویژه برنامه های نسیم آوا و چهل تیکه در ایام دهه فجر به  مرور جشنواره فیلم فجر می پردازند.

 برنامه "چهل تیکه"  باز هم به نوستالژی ها باز می گردد و با مرور ادوار مختلف جشنواره  فیلم فجر  خاطرات 38 جشنواره فیلم  فجر را ورق می زند. این برنامه با اجرای محمدرضا علیمردانی خاطرات، جذابیت ها و ویژگی های  برجسته این جشنواره را از سال گذشته روایت می کند. علاقمندان می توانند چهل تیکه را از یکشنبه 12 بهمن ماه هر شب ساعت 21 و در ساعت 30بامداد ، 06:30 و  13:30 روز بعد به تماشا بنشینند.

برنامه موسیقایی نسیم آوا نیز  با دعوت از خوانندگان مطرح و نام آشنای کشورمان به استقبال دهه فجر می رود. قاسم افشار، مجید اخشابی، بهرام پاییز، و... در طول شب های مختلف میهمان محمدرضا محبی، مجری این برنامه هستند و ضمن گفتگو درخصوص ویژگی ها و ظرفیت های این هنر، آثارمنتخب خود را اجرا خواهند کرد. نسیم آوا در این  ایام هر شب ساعت  20:30 روی  آنتن می رود و در ساعات 05:30، 10:30 و 14:30بازپخش  می شود

 برنامه نسیم دانش در طول دهه فجر به ارائه دست آوردهای دانش بنیان کشورمان می پردازد. دست آوردهای علمی، فناوری و صنعتی کشور در راستای  علوم نوین و دانش بنیان را می توانید در دهه فجر هر روز ساعت 16:30از شبکه نسیم در برنامه "نسیم دانش" دنبال  کنید. این برنامه با اجرای آریا طاهری برای دهه فجر به صورت ویژه تدارک دیده شده  است.

شبکه نسیم در طول ایام الله دهه فجر برنامه کودک شو را با حال و هوایی متفاوت و منعطف به آن روزها روی آنتن می برد. این برنامه که با اجرای حمید گودرزی همراه است   شنبه تا سه شنبه و جمعه ها در ساعت23  پخش می شود.


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات