قدردانی مدیر پرستاری قرارگاه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا از شبکه نسیم

به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم، مدیر پرستاری قرارگاه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در نامه ای خطاب به دکتر احسانی مدیر شبکه نسیم نوشت:برنامه هایی نظیر شوتبال با محتوای سرگرم کننده، مهیج و جذاب در شرایط کرونایی حال حاضر و با وجود اعمال محدودیت ها برای حضور در اجتماعات ، مراکز ورزشی و تفریحی و همچنین خانه نشینی اجباری هموطنان عزیزمان ، توانست تا اندازه ای فشارهای روحی و روانی ناشی از بیماری کووید ۱۹ را کاهش داد.

وی با اشاره به تجربه حضور گروه "پرستاران" در این برنامه، خاطرنشان کرد : "شوتبال" علاوه بر امکان انجام فعالیت ورزشی برای تیم پرستاران، فرصت استفاده از فضای رسانه ای در جهت آموزش همگانی و ارائه نکات بهداشتی درخصوص کنترل و مدیریت بیماری کرونا را نیز برای ما فراهم کرد.
وی ضمن تشکر از دکتر احسانی مدیر شبکه نسیم، همچنین از تلاش های تهیه کنندگان و عوامل این برنامه که علی رغم شرایط سخت کرونایی و با رعایت پروتکل های بهداشتی باعث ایجاد روحیه شاد و نشاط در بین مردم شده اند، قدردانی کرد.

سری جدید شوتبال با ۲۴ مسابقه فیزیکی و تمرکزی  طراحی شده  که در این مسابقه در دو بخش مستقل آقایان و خانم ها گروهها شامل سرگروه و دو همیار  با هم به رقابت می پردازند. در برخی از قسمت های این فصل ، شوتبال میزبان بانوان ورزشکاری است که دارای نشان ملی و بین المللی هستند اما در سطح کشور چندان شناخته شده نیستند و یا از سوابق ورزشی در گذشته برخوردارند اما هم‌اکنون در عرصه های دیگری نقش آفرینی می کنند و برای جامعه موثرند.


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات