نسیم قدر


به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم، این شبکه همزمان با فرارسیدن لیالی پرفیض قدر ویژه برنامه های کتاب باز، بی انتها، رانما، نمای نزدیک، هزارداستان، مستند رخ  و نبرد ربات ها را برای پخش در این شب ها تدارک دیده است. 

🔸کتاب باز
سری پنجم برنامه‌ «کتاب‌باز» که با شروع  ماه مبارک رمضان میهمان علاقمندان به حوزه کتاب و مطالعات فرهنگی و اجتماعی است در شبهای قدر نیز با حال و هوای  ویژه این ایام پخش خواهد شد. این برنامه هر روز ساعت ۱۹ به تهیه کنندگی محمدرضا رضاییان و میزبانی سروش صحت روی آنتن شبکه می رود.

🔸بی انتها
برنامه «بی انتها» به تهیه کنندگی محمد امین پرواس و کارگردانی مجید خسرو انجم است که  با مناجات های سید مهدی شجاعی شناخته می شود، در شب های قدر به صورت ویژه با ساختاری متفاوت هر شب  ساعت ۲۲ از شبکه نسیم پخش خواهد شد.
این برنامه گفت و گو محور با طرح سوالات ویژه به صورت انفرادی،  احساس درونی میهمانان را نسبت به خلقت به تصویر می کشد و در یک نشست چند نفره یکی از حکمت های نهج البلاغه مورد بحث قرار خواهد گرفت.

🔸رانما
برنامه نمایشی کوتاه «رانما »  به تهیه کنندگی و کارگردانی فاطمه باقری با ساختار جدید و برگرفته از اجراهای رادیویی است که از ابتدای ماه مبارک رمضان بعد از اذان مغرب  از شبکه نسیم پخش شده است و در شب های قدر به صورت ویژه به روی آنتن می رود در این برنامه بازیگران جوانی همچون همایون ظفرپور، مهدی اذعانی، انیسه چراغعلی، امیر حسین سید آقایی و ...در این برنامه نمایشی نقش آفرینی می کنند.

🔸نمای نزدیک
پشت صحنه فیلم هایی سینمایی ایران  در برنامه « نمای نزدیک»  به نمایش در می آید. این برنامه ساعت ۲۰:۳۰ از سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه  به ترتیب  پشت صحنه فیلم های " من دیگو مارادونا هستم"، "سمفونی نهم"، "۲۳نفر"، "تختی" و "شعله ور" پخش خواهد شد.

🔸هزارداستان
برنامه «هزارداستان» با روایت زندگی و با داستان های شنیدنی و جذاب از سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه تا شنبه ۲۷ اردیبهشت به میزبانی داریوش کاردان، محمدرضا شهیدی فر، علیرضا شجاع نوری  و سام قریبیان  ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش می شود.


🔸مستند رخ 
مجموعه مستند رخ  به تهیه کنندگی سید مازیار هاشمی مروری بر زندگی و آثار بازیگران و کارگردانان مطرح سینمای کشورمان دارد که در ۵ قسمت  از این مستند  سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه ساعت ۲۴ به فعالیت هنرمندانی  از جمله  افسانه بایگان، جواد افشار، داریوش فرهنگ، مسعود کرامتی و ابوالحسن داوودی می پردازد .

ضمنا علاقمندان می توانند نماهای جذاب از سینمای ایران و جهان را در این ایام هر روز ساعت ۱۸:۳۰ و  رقابت متفاوت ربات های جنگی را هرشب ساعت ۲۱ در نبرد ربات ها به تماشا بنشینند.


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات