فناوری اطلاعات میسا - Misa Informatics - ۸۸۰۵۲۷۶۷ - info@misa.ir - http://misa.ir

پژمان بازغی بازیگر سینما و تلویزیون، به عنوان مجری به گروه سازنده « کودک شو » پیوست.

پژمان بازغی بازیگر سینما و تلویزیون، به عنوان مجری به گروه سازنده « کودک شو » پیوست.


پژمان بازغی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون، به عنوان مجری اصلی پروژه «کودک شو» انتخاب شد.


به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم ؛ «کودک شو» ، مسابقه ای است که تعامل بين كودكان و خانواده هايشان را در پروژه اي تلویزیونی به تصوير مي كشد.

این برنامه بعد از طي كردن مراحل نهايي پيش توليد، به زودي با اجراي پژمان بازغي مقابل دوربين مي رود.
طبق تصميمات اتخاذ شده و در راستای فضا و محوریت های برنامه، پژمان بازغي، از اين پس به عنوان مجري اصلي برنامه «كودك شو»، از ابتدا تا انتها، روند بخش هاي برنامه، مثل گفت و گوها، پرسش و پاسخ فضاي رقابتی و بازي را هدايت می کند.

«کودک شو» رقابتی را بین کودکان سه تا پنج سال و والدینشان برگزار می کند. در این برنامه علاوه بر بخش رقابتی، چهره هایی از بخش های گوناگونی چون بازیگران سینما، تلویزیون، خوانندگان، ورزشکاران، فعالان حوزه موسیقی و ... نیز به همراه فرزندانشان حاضر می شوند و در این قسمت هم برنامه هایی برای مهمان ویژه در نظر گرفته شده است.

این برنامه پروژه ای است که‌ در قالب یک رقابت، به تعامل بین خانواده ها و فرزندانشان می پردازد. «کودک شو» که قرار است در ۹۰ قسمت روی آنتن شبکه نسیم برود، به زودی وارد فاز تولید می شود.

عوامل اصلی این پروژه عبارت اند از : کارگردان رضا مهرانفر، تهیه کنندگان: ابوذر پورمحمدی، رضا نصیری شهرضایی، مجری: پژمان بازغی، دستیار کارگردان: سعیده الله دادی، مدیر تصویربرداری: احمد گودرزی، مدیر صدابرداری: فرزاد علی محمدی، حمید دژاکام، مدیر تولید: حمید دودانگه، مدیر روابط عمومی: فاطمه شهدوست، برنامه ریز: علی جودی، دستیاران برنامه ریز: لیلا سلمانی، عاطفه نوذری، مدیر صحنه: بهاء کاظمی، طراح نور: مسعود رجبیان، نورپرداز: کیانوش خسروی، تدوین: داود قادری، موسیقی برنامه: حامد تهرانی، طراح لباس: علوی راد، گرافیست: سارا نائینیان، مشاور و روانشناس کودک: هادی حسن علی، مدیر تدارکات: محمد حاجی وند

منبع: روابط عمومی شبکه نسیم

کودک شو

دیدگاه ها

برای این مطلب دیدگاهی ارسال نشده است، شما می توانید اولین نفر باشید...

ارسال دیدگاه