فناوری اطلاعات میسا - Misa Informatics - ۸۸۰۵۲۷۶۷ - info@misa.ir - http://misa.ir

مدیر شبکه نسیم به پشت صحنه «کتاب باز» رفت

مدیر شبکه نسیم به پشت صحنه «کتاب باز» رفت

 

به گزارش روابط‌عمومی شبکه نسیم، محمد احسانی مدیر این شبکه به همراه میثم فضلعلی مدیر گروه تولید و امیرعباس اشرف مدیر روابط عمومی شبکه ،روز دوشنبه سوم مهر ماه، با حضور در پشت صحنه برنامه «کتاب باز» از روند تولید و ضبط این برنامه تلویزیونی بازدید کرد.

این برنامه با حضور سیدمهدی شجاعی ضبط شد و وی نیز در جریان این بازدید با مدیر شبکه نسیم سخن گفت.

همچنین محمدرضا رضائیان تهیه کننده و سروش صحت مجری برنامه به ارایه توضیحاتی درباره برنامه، بازخوردها و... پرداختند و گفتگویی صمیمانه شکل گرفت.

احسانی مدیر شبکه نسیم در ابتدا درباره بازخوردهای برنامه بیان کرد: با توجه به اینکه تاکنون ۱۰ قسمت از برنامه پخش شده بازخوردهای خوبی داشتیم و مهمانان خوبی را هم شاهد بودیم.
مدیر شبکه نسیم در سخنانی درباره تولید برنامه هایی چون «کتاب باز» گفت: هدف چنین برنامه هایی این است که کتاب محصول فرهنگی که فراموش شده دوباره به سبد فرهنگی خانواده ها بازگردد و اصل مطالعه در زندگی مردم مورد تشویق قرار گیرد.

وی با اشاره به مهمانانی که به «کتاب باز» دعوت می شوند، یادآور شد: در این برنامه معرفی کتاب توسط افرادی صورت می گیرد که مورد علاقه مردم هستند و به نوعی مرجع و اهل فرهنگ و هنر محسوب می شوند. تلاش شده تا با ساختار متفاوتی که برای این برنامه در نظر گرفته شده و براساس ساعت پخش مناسب و شبکه پخش به نقطه های هدفگذاری شده در حوزه معرفی کتاب برسیم.

احسانی با اشاره به اینکه شبکه نسیم برنامه های دیگری هم درباره کتاب دارد، اظهار کرد: «کتاب باز» می تواند به عنوان نقطه کانونی این برنامه ها باشد.

مدیر شبکه نسیم در پایان سخنانش عنوان کرد: وظیفه ماست که مراقبت کنیم تا اهمیت کتاب در میان مردم تنزل پیدا نکند و به عنوان یک نیاز فرهنگی برای نسل جدید مطرح باشد.
برنامه «کتاب باز» با اجرای سروش صحت و به تهیه کنندگی محمدرضا رضائیان روزهای زوج ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه نسیم می رود و تاکنون هنرمندان و چهره های شاخصی از جمله جمشید مشایخی، رضا کیانیان، حمید داودآبادی، حبیب احمدزاده، مسعود ده نمکی، علیرضا خمسه و... مهمان این برنامه بوده اند.

منبع: روابط عمومی شبکه نسیم

دیدگاه ها

برای این مطلب دیدگاهی ارسال نشده است، شما می توانید اولین نفر باشید...

ارسال دیدگاه