حامد عنقا مهمان «کتاب‌باز» می‌شود

به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم؛ حامد عنقا کارش را در سال ۱۳۷۸ در تلویزیون به عنوان مدیرتولید مجموعه «خانه قدیمی» آغاز کرد و در ادامه به کار مستندسازی اجتماعی روی آورد. یک سال بعد کارگردانی سریال «به همین سادگی» را برای شبکه پنج به عهده گرفت. در سال ۱۳۸۸ فیلمنامه «نردبام آسمان» به کارگردانی محمدحسین لطیفی را نوشت و در سال‌های ۹۳ و ۹۴ هم به عنوان نویسنده به ترتیب با سریال‌های «انقلاب زیبا» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و «تنهایی لیلا» به کارگردانی محمد حسین لطیفی همکاری کرد.
عنقا طراح و نویسنده دو فصل ابتدایی سریال «قلب یخی» بود. این سریال اولین محصول اختصاصی برای شبکه نمایش خانگی در ایران بود.  
حامد عنقا به عنوان طراح، نویسنده و تهیه‌کننده در زمستان سال ۱۳۹۶ تولید سریال «پدر» را به کارگردانی بهرنگ توفیقی آغاز کرد. «پدر» اولین تجربه عنقا در زمینه تهیه‌کنندگی سریال در تلویزیون است.
سریال «بر سر دو راهی» سریالی درام و غیر کمدی در ایام نوروز بود که در تعطیلات نوروزی سال ۱۳۹۸روی آنتن رفت. این سریال در رقابت با دو سریال کمدی به عنوان پربازدیدترین سریال نوروز ۹۸ انتخاب شد.
اینک عنقا ۹ سال پس از طراحی و نویسندگی «قلب یخی» با «آقازاده» بار دیگر به شبکه نمایش خانگی بازگشته است. این سریال به تهیه‌کنندگی و نویسندگی عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی است.
«کتاب‌باز» به تهیه‌کنندگی محمدرضا رضاییان و اجرای سروش صحت، شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰ از شبکه نسیم پخش می‌شود.


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات