«خندوانه» به خوان هشتم رسید/ تنور سومین «خنداننده شو» گرم می‌شود؟

چهار شنبه 19 آبان 1400 - 10:57:0

ه گزارش خبرنگار مهر، فصل جدید برنامه تلویزیونی «خندوانه» با اجرای رامبد جوان و تهیه‌کنندگی سیدعلی احمدی از شب گذشته ۱۸ آبان‌ماه روی آنتن شبکه نسیم رفت، فصلی که به گفته رامبد جوان قرار است پر از اتفاقات جدید باشد.

مجری «خندوانه» که چندی پیش در گفتگویی با برنامه «پرانتز باز» رادیو نمایش در قالب یک اعتراف گفته بود فصل قبل انرژی چندانی نداشته، حالا تلاش کرده تا افتتاحیه فصل جدید را با انرژی مضاعفی شروع کند و از آیتم‌ها و برگزاری مسابقه‌های جدید از جمله «خنداننده شو ۳» خبر داد.

رامبد جوان در ابتدای برنامه شب گذشته دقایقی درباره خنده و دلایل شادمانی و حتی طعنه‌هایی که به «خندوانه» زده می‌شد پرداخت و گفت: فصل جدید را شروع کردیم، دکور جدید داریم و هنوز اتفاقات جدیدی داریم، ریزه‌کاری‌هایی هم دارد که به مرور تکمیل می‌کنیم.

کارگردان «خندوانه» اضافه کرد: ما در فصل‌های قبل می‌گفتیم باید تمرین کنیم شاد باشیم. غم هم بخشی از زندگی است اما نباید در آن بمانیم چون تلخی و غم بیشتر می‌شود، با خندیدن می‌شود از سرطان جلوگیری کرد و آن را کنترل کرد.

ماسک‌هایی که جلوی «لبخند» را نمی‌گیرد

فصل جدید «خندوانه» با حضور تماشاگران بیشتری در جایگاه حضار نسبت به فصل هفتم همراه بود و همچون فصل‌های قبل از کرونا عده بیشتری در استودیو حضور داشتند. در عین حال برای حضور این افراد ماسک‌های ویژه‌ای که با مواد نایلونی ساخته شده بود و چهره فرد را به شکل مشخص نشان می‌داد طراحی شده بود.

«خندوانه» به خوان هشتم رسید/ تنور سومین «خنداننده شو» گرم می‌شود؟

رامبد جوان درباره امنیت بهداشتی این ماسک‌ها و دلیل استفاده از آن‌ها نیز گفت: در فصل قبل باید ماسک می‌زدیم و زیباترین لحظات صورت را از دست می‌دادیم الان ماسک‌های ویژه‌ای را سفارش دادیم که فیلتر دارد و مجوزهای بهداشتی‌اش را هم برای آن‌ها گرفته‌ایم.

مأموریت جناب‌خان برای بازگشت طارمی به تیم ملی!

مجری «خندوانه» در همان دقایق اولیه نیز با زوج محبوب خود جناب خان همراه شد و اولین شوخی‌های مفرح برنامه را با او آغاز کرد. شوخی‌هایی که با یکی از موضوعات روز و حاشیه‌ای حوزه ورزش یعنی حذف مهدی طارمی از تیم ملی و همچنین میانجی گری بین او و اسکوچیچ مطرح می‌شد.

در بخشی از برنامه هم جناب خان به حضور یکی از بچه‌های سندرم دان که تولدش هم بود اشاره کرد و چند ثانیه‌ای هم برایش آواز تولدت مبارک را خواندند.

رامبد جوان در ادامه از کمدین های خود بهره گرفت که معمولاً در ویژه برنامه‌های اعیاد و مناسبت‌ها هم در برنامه‌هایش حضور دارند و چهار فینالیست دوره‌های قبلی رقابت‌های «خنداننده شو» را دعوت کرد تا با هم شوخی کنند و مسابقه اجرا کنند. کمدین هایی که اگرچه در این سال‌ها به حوزه‌های مختلف اجرا و بازیگری روی آورده‌اند و در این برنامه هم به معرفی فعالیت‌های خود بعد از شهرت در خندوانه پرداختند اما هنوز چهره‌هایی هستند که برخاسته از «خندوانه» محسوب می‌شوند و رامبد جوان از حضورشان استفاده می‌کند.

مجید افشاری، میثم درویشان‌پور، امیرحسین قیاسی و ابوطالب حسینی چهار کمدینی بودند که در قسمت نخست فصل هشتم «خندوانه» حضور یافتند.

باید دید سومین نوبت از رقابت‌های «خنداننده شو» در فصل جدید «خندوانه» می‌تواند منجر به معرفی چهره‌های جدید و افزایش تیم همراهان رامبد جوان در این برنامه شود.

حامد همایون هم خواننده‌ای که بود که به سنت فصل‌های قبلی خندوانه شب گذشته دو قطعه برای این برنامه اجرا کرد. شروع برنامه با اجرای هومن گامنو روی آنتن رفت. فصل هشتم «خندوانه» که از شب گذشته آغاز شد، هر هفته در روزهای دوشنبه تا پنجشنبه روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

منبع: خبرگزاری مهر


ارسال دیدگاه

ارسال

دیدگاه ها

نمایش همه نظرات