فناوری اطلاعات میسا - Misa Informatics - ۸۸۰۵۲۷۶۷ - info@misa.ir - http://misa.ir

پخش سری جدید برنامه «هزار داستان» از اول محرم

پخش سری جدید برنامه «هزار داستان» از اول محرم

نوابی نژاد با اشاره به اینکه «هزارداستان» از ابتدای محرم روی آنتن می رود، گفت: افتخار ما در این برنامه روایت زندگی مردم برای خود مردم است. 

مریم نوابی نژاد طراح و کارگردان برنامه تلویزیونی «هزارداستان»، درباره تولید و ساخت سری جدید این برنامه تلویزیونی در ماه محرم گفت: در حال حاضر مشغول تولید و ضبط هستیم تا با شروع ماه محرم، اولین قسمت از فصل جدید این برنامه را روی آنتن شبکه نسیم ببریم. این برنامه در ۳۰ قسمت تولید شده است که ۱۸ قسمت آن از ابتدای محرم و ۱۲ قسمت دیگر در ماه صفر روی آنتن می رود. 

وی با بیان اینکه سری جدید برنامه تلویزیونی «هزارداستان» نیز مانند ادوار گذشته با فرم و ساختار گفتگو محور روی آنتن خواهد رفت، افزود: ما در برنامه های مختلف سیما و «هزارداستان» امتحان کردیم، زمانی که قصه ها حاکم هستند، یک برنامه رنگ و بو می گیرد. البته باید در نظر داشت که گاهی رسالت یک برنامه آوردن چهره های سلبریتی است که مخاطب را سمت خود می کشاند، اما «هزارداستان» نشان داد روایت قصه ها با میزبانی خود مردم موفق تر بوده است. 

طراح و کارگردان برنامه تلویزیونی «هزارداستان» بیان کرد: شاید افتخار برنامه «دورهمی» این باشد که یک شب پروفسور سمیعی را به برنامه آورده است؛ اما پُز ما این است که روایتگر قصه های مردم می شویم و از خود مردم برای مردم روایت می کنیم. البته هنرمندان و چهره های مطرح فرهنگی هنری هم به ما لطف کردند تا مقابل مهمانان ما بنشینند و قصه آن ها را روایت کنند. 

نوابی نژاد با اشاره به اینکه برنامه «هزار داستان» برای اولین بار رمضان سال گذشته روی آنتن رفت، اظهار کرد: این برنامه رمضان سال گذشته روی آنتن رفت و توانست مخاطبان خود را جذب کند و بعد از آن در ماه محرم و صفر به دلیل اینکه برنامه «دورهمی» و «خندوانه» در جدول پخش نبود، مخاطبان بیشتری را به دست آورد. در رمضان امسال اما، ساعت پخش خوبی نداشتیم. با این حال برنامه ما بعد از سریال های پرطمطراق شبکه های سیما و برنامه «خندوانه» جزو پربیننده ترین برنامه های سیما در رمضان ۹۷ شناخته شد. 

وی یکی از مهمترین جذابیت های این برنامه را روایت قصه ها دانست و گفت: وقتی در تاکسی می نشینیم، گوشمان برای شنیدن قصه های مردم تیز می شود. ما هم در «هزارداستان» همین شگرد را به کار گرفتیم تا قصه های مردم را بشنویم و آن را به مخاطبان ارائه بدهیم. البته در این برنامه قرار نیست بیننده تماما گفتگوی ما با مهمان را تماشا کند؛ بلکه ما بخش های مختلفی را در قالب مستند برای معرفی مهمان های هرشب آماده کرده ایم و روی آنتن خواهیم برد. 

نوابی نژاد در پایان درباره نوع اجرای این برنامه یادآور شد: امسال فقط یک میزبان (چهره فرهنگی، هنری و ورزشی و ...) و یک مهمان (از میان مردم) داریم. سال گذشته، اردشیر رستمی مجری اصلی برنامه بود که در ابتدا چهره فرهنگی و هنری هر شب را معرفی می کرد و سپس آن هنرمند راوی قصه مهمان می شد. 

دیدگاه ها

برای این مطلب دیدگاهی ارسال نشده است، شما می توانید اولین نفر باشید...

ارسال دیدگاه