فناوری اطلاعات میسا - Misa Informatics - ۸۸۰۵۲۷۶۷ - info@misa.ir - http://misa.ir

فصل دوم «افسانه هزارپایان» در ایستگاه پایانی

فصل دوم «افسانه هزارپایان» در ایستگاه پایانی

 

 

به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم حسن وارسته، سرپرست نویسندگان این سریال گفت: در روزهای پایانی تصویربرداری سریال هستیم و حدود 5 تا 10 درصد از ضبط کار باقی مانده است. او درباره قصه فصل دوم افسانه هزارپایان توضیح داد: فیلمنامه سری دوم و سوم مجموعه را پایان فروردین به عوامل تحویل دادیم؛ قصه در این فصول کاملا در ادامه فصل نخست نوشته شده است. فقط تعداد اندکی بازیگر از جمله خانم شیوا خسرومهر به فراخور قصه به سریال اضافه می‌شوند و در چند قسمت بازی دارند.

وارسته در مورد برقراری ارتباط مخاطبان با فضای فانتزی و خاص این سریال افزود: ایجاد ذائقه جدید و آشنا کردن مخاطب با فضاهای تازه زمان می‌خواهد. مخاطب در طول یک سریال 52 قسمتی با قصه و لحن جدید کمدی آشنا می‌شود و آن را می‌پذیرد؛ در واقع با تکرار و به مرور مردم به فضاهای تازه خو می‌گیرند.

فیلمنامه اثر  قابل دفاع است و اگر شرایط دست به دست هم دهد و گروه بتواند پیچ سخت اقتصادی را رد کند فکر می‌کنم کار بهتری را نسبت به فصل قبلی روی آنتن بفرستیم. این نویسنده در مورد زمان پخش فصل تازه سریال گفت: شرایط تولید به خاطر وضعیت اقتصادی بالا‌پایین می‌شود. این سریال به‌دلیل تاریخی بودن و گریم‌های سنگین یک کار پر زحمت است که ادامه و به پخش رسیدن آن شدیدا به وضعیت اقتصادی بستگی دارد.

سریال افسانه هزارپایان یک کمدی موقعیت - فانتزی به کارگردانی شهاب عباسی است که فصل نخست آن زمستان سال گذشته در 16 قسمت از شکبه نسیم پخش شد. نسرین مقانلو، رامین راستاد، رضا توکلی، علی اوسیوند، رامین ناصرنصیر، ارژنگ امیرفضلی و رحیم نوروزی از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند

دیدگاه ها

برای این مطلب دیدگاهی ارسال نشده است، شما می توانید اولین نفر باشید...

ارسال دیدگاه