فناوری اطلاعات میسا - Misa Informatics - ۸۸۰۵۲۷۶۷ - info@misa.ir - http://misa.ir

با حضور قائم مقام سیما؛ مراسم تودیع و معارفه مدیر شبکه نسیم برگزار شد.

با حضور قائم مقام سیما؛ مراسم تودیع و معارفه مدیر شبکه نسیم برگزار شد.

بنا به گزارش روابط عمومی شبکه نسیم ، قبل از ظهر امروز، شنبه سیزدهم خرداد ماه ۹۶ با حضور دکتر رضا پور حسین ، قائم مقام سیما و مدیر شبکه ۴ و مدیران شبکه نسیم ، مراسم تودیع و معارفه مدیر این شبکه برگزار شد.

با برگزاری این مراسم دکتر محمد احسانی به عنوان مدیر شبکه نسیم معرفی و از خدمات و تلاش های دکتر حسین کرمی تقدیر شد.

در ابتدای این مراسم ، دکتر رضا پورحسین ، قائم مقام سیمای رسانه ملی ضمن قدردانی از تلاش های چندین ساله دکتر کرمی ، ایشان را فردی مخلص، فرهیخته و رسانه شناس و آشنا با مسائل فرهنگی و اجتماعی معرفی کرد .
وی ، متانت موجود در طنز شبکه نسیم را ارزشمند و قابل تقدیر دانست.

در ادامه ، دکتر پور حسین ویژگی های شخصی و حرفه ای دکتر احسانی را برشمرد و وی را فردی قابل و شایسته برای ادامه مسیر شبکه نسیم در راه موفق قبلی خود دانست و برای ایشان در این پست آرزوی توفیق نمود.

در این مراسم ، دکتر حسین کرمی در سخنانی موفقیت های مجموعه شبکه های نمایش سیما شامل نسیم ، نمایش و تماشا را شامل تلاشهای تمام همکاران خود در این شبکه ها عنوان کرد و لزوم توجه و کار بیشتر در پست جدید خود در مرکز سیما فیلم را از دلایل تقاضای خود در ترک این عنوان دانست و دکتر احسانی را مدیری لایق برای تصدی عنوان مدیر این مجموعه شبکه ها معرفی کرد.

دکتر احسانی نیز در این مراسم با ذکر سخنانی ، تجربه حضور در راس شبکه نسیم را یک تجربه ارزشمند برشمرد و نظم موجود در شبکه و توانمندی و توفیقات آنرا که حاصل مدیریت قبلی آن دانست ، ستود . مدیر جدید شبکه نسیم ، پاسداشت ذخیره هنگفت این شبکه به نقل از نظرات دکتر میرباقری ، معاون سیمای رسانه ملی، را محل توجه عنوان کرد و از عزم و اراده خود برای تعالی این شبکه در کنار سرمایه های انسانی و فرهنگی آن سخن گفت.
مدیران شبکه های نمایش سیما نیز در سخنانی ،از زحمات دکتر کرمی تشکر کرده و به دکتر احسانی خیرمقدم گفتند.

در پایان این مراسم حکم دکتر مرتضی میرباقری، معاون رییس سازمان در امور سیما، برای دکتر محمد احسانی به عنوان مدیر شبکه نسیم و نیز حکم انتصاب دکتر حسین کرمی به عنوان مدیر مرکز سیما فیلم توسط قائم مقام سیما به آنان اعطا شد.

مدیر شبکه یک سیما، مدیرگروه اجتماعی شبکه سه سیما،مدیرطرح وبرنامه و قائم مقام شبکه تهران، مدیرکل طرح و برنامه معاونت سیما،معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری،مشاور و عضور شورای راهبردی شبکه سه، مدیرکل مطالعات وبرنامه ریزی راهبردی سازمان،معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی از جمله مسوولیت‌های پیشین دکتر محمد احسانی بوده است

منبع: روابط عمومی شبکه نسیم

دیدگاه ها

برای این مطلب دیدگاهی ارسال نشده است، شما می توانید اولین نفر باشید...

ارسال دیدگاه