فناوری اطلاعات میسا - Misa Informatics - ۸۸۰۵۲۷۶۷ - info@misa.ir - http://misa.ir

آیین تکریم و قدردانی از عوامل و میزبانان مجموعه هزارداستان

 آیین تکریم و قدردانی از عوامل و میزبانان مجموعه هزارداستان

 آیین تکریم و قدردانی از عوامل و میزبانان مجموعه هزارداستان با حضور مدیر شبکه نسیم سیما برگزار شد

محمد احسانی، مدیر شبکه نسیم به همراه جمعی از مدیران این شبکه ، روز گذشته ، شنبه ۱۰ تیرماه ، با حضور در بوستان کتاب تهران ، محل ضبط و تولید برنامه هزارداستان ، از تلاش عوامل در تولید این مجموعه رمضانی قدردانی کرد.

در ابتدای این مراسم و پس از ادای احترام به سرود ملی کشورمان ، محمد احسانی ضمن سخنانی ویژگی های " هزارداستان " ، به عنوان نخستین برنامه مناسبتی در شبکه نسیم را بر شمرد و با تاکید بر نقش و جایگاه چنین برنامه های در سیما ، از لزوم استمرار آن در برنامه ریزی های آتی شبکه نسیم سخن گفت.

در ادامه فواد صفاریان پور ، کارگردان برنامه ،ضمن ارائه گزارشی از روند تولید هزارداستان، از توجه و حمایت شبکه نسیم از طرح اولیه و نیز در روند تولید برنامه تشکر کرد.

مریم نوابی نژاد، دیگر کارگردان برنامه ، ویژگی های این برنامه را برشمرد و عنوان کرد که درهزارداستان ، هریک از سوژه ها روایت خودشان را داشتند و این امر در قالب جدیدی از برنامه سازی به شیوه گپ خودمانی با میزبانان ایجاد شد . وی لزوم توجه و آماده سازی در مرحله پیش تولید در چنین برنامه های مناسبتی را جزو بایدهای اصلی برنامه سازی به این شکل دانست.نوابی نژاد با برشمردن خاطراتی از برنامه ها در ایام ماه مبارک رمضان ، یکی از اتفاقات خجسته ای را که پس از پخش این سری برنامه ها اتفاق افتاد را افزایش آمار پیوند قلب کودکان ظرف ۱۰ روز به اندازه آمار یک سال و نیم گذشته عنوان کرد. وی مهمترین و ارزشمندترین پاداش خود و عوامل را دریافت بازخوردهای خوب مخاطبان این برنامه دانست.

جواد فرحانی ، تهیه کننده هزارداستان هم ضمن تشکر از میزبانان ، از اعتماد بی نظیر شبکه تشکر کرد و با قدردانی از دکتر کرمی ، مدیر سابق شبکه نسیم ، حضور دکتر محمد احسانی در راس شبکه را یک اتفاق خجسته بیان کرد. این تهیه کننده ، همچنین افزود : تغییرات صورت گرفته در راس شبکه نه تنها به تولید برنامه خللی وارد نکرد ، بلکه به روند تولید مناسب آن کمک کرد. وی تشکیل اتاق فکر برای این برنامه مناسبتی، برای نخستین بار را ،از محاسن و ویژگی های شاخص آن برشمرد.
فرحانی با بیان اینکه شبکه نسیم با پذیرش طرح برنامه با شکل حاضر و حضور میزبانان متفاوت از بین چهره های شاخص هنری و فرهنگی ، در شب های مختلف، کمک شایانی به گروه تولید کرده است ، احترام به مردم ایران و مخاطبان را از چگونگی قرارگیری سوژه ها در برابر هنرمندان در هر یک از برنامه ها را از ویژگی های ارزشمند "هزارداستان" عنوان کرد.

در ادامه هریک از میزبانان برنامه در سخنانی از خاطرات خود و ویژگی های برنامه سخن گفتند.

قائم مقام و مدیران گروه تولید ، طرح و برنامه، مالی و اداری و روابط عمومی شبکه نسیم نیز که محمد احسانی را در این مراسم همراهی می کردند ، ضمن سخنانی با تبریک عیدسعید فطر از عوامل برنامه تشکر کردند.

در پایان این مراسم محمد احسانی و مدیران شبکه نسیم با اهدای لوح یادبود به عوامل و میزبانان " هزارداستان " از آنان تقدیر به عمل آوردند.
مسعود کرامتی، گیتی خامنه ، بهرام عظیمی ، سروش صحت ، مسعود فروتن، الهام پاوه نژاد ، محمد بحرانی ، رضا رفیع ، فقیهه سلطانی، امیرعلی دانایی ، عباس غزالی و سوگل طهماسبی از جمله میزبانان " هزارداستان " حاضر در این مراسم بودند.

هزار داستان در ماه مبارک رمضان هر روز ساعت ۱۸:۳۰ به مدت۶۰دقیقه روی آنتن شبکه نسیم رفت.

منبع: روابط عمومی شبکه نسیم

دیدگاه ها

برای این مطلب دیدگاهی ارسال نشده است، شما می توانید اولین نفر باشید...

ارسال دیدگاه