فناوری اطلاعات میسا - Misa Informatics - ۸۸۰۵۲۷۶۷ - info@misa.ir - http://misa.ir

چالش هوش و سرعت عمل در سری سوم مسابقه هوش برتر

  چالش هوش و سرعت عمل در سری سوم مسابقه  هوش برتر

 

 " هوش برتر " عنوان برنامه ای در شبکه نسیم است که هر شب روی آنتن این شبکه می رود.

بنابر اعلام روابط عمومی شبکه نسیم ، دو فصل از این برنامه قبلا از این شبکه پخش شده و پخش فصل سوم آن همزمان با شروع ماه محرم آغاز شده است. این برنامه مسابقه‌ای است با ساختاری جدید که علاوه بر اطلاعات عمومی؛ هوش و سرعت عمل را نیز به چالش می کشد و در سری سوم آن ۱۲۸ نفر اصلی و ۱۲۸ نفر ذخیره شرکت کننده از بین حدود ۱۱۰۰۰ نفر متقاضی،طی سه مرحله آزمون برگزار شده انتخاب شده اند و به رقابت می پردازند که شامل پنج مرحله دیداری ، شنیداری، عملی ، سوالات تخصصی و سرعت عمل است.

روز گذشته ، پانزدهم مهرماه ، محمد احسانی ، مدیر شبکه نسیم ، به همراه میثم فضلعلی،مدیر گروه تولید ، امیرعباس اشرف ، مدیر روابط عمومی و احسان محمدنژاد، مدیر تولید و فنی این شبکه ، در پشت صحنه این مسابقه حضور یافت و ضمن گفتگو با عوامل برنامه بر اهمیت وجود چنین برنامه هایی در جدول پخش شبکه نسیم تاکید کرد. پیمان پورمقیمی، تهیه کننده برنامه نیز با تشریح مراحل مختلف مسابقه از تفاوت سنی شرکت کنندگان به عنوان یک نکته جذاب در آن یاد کرد به گونه ای که افرادی با سن ۱۶ تا ۴۹ سال در این برنامه حضور پیدا کرده اند.
همچنین طیف شرکت کنندگان در این مسابقه نیز عام است به گونه ای که شامل اقشار مختلف مردم، با سطح تحصیلات دیپلم تا دکترا می شود.

هوش برتر، هر شب ، ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه از شبکه نسیم پخش می شود.

عوامل این برنامه نیز شامل، طراح بازیها ، تهیه کننده و کارگردان : پیمان پورمقیمی ،مجری : افشین زی نوری ،کارگردان تلویزیونی : داریوش کفایتی ، مدیرتصویربرداری : محمد نداف ، مدیرصدابرداری : حسین یدی ، مدیر تولید : علیرضا چنگیزی ، طراح دکور : مهدی هاشمی، تهیه اطلاعات بازیها : لیلا عزیزنژاد، مریم بدیعی ، یاسمن بلوردی ، فهیمه شاهوردی ، آرزو یوسف وند ، الهام نسترن بروجنی هستند.

منبع: روابط عمومی شبکه نسیم

دیدگاه ها

برای این مطلب دیدگاهی ارسال نشده است، شما می توانید اولین نفر باشید...

ارسال دیدگاه